BEYMEN SUADİYE 481 AÇILDI

Beymen suadiye 481 açılışCem-Ümit Boyner çifti, Beymen Suadiye 481 mağazasının açılışında ev sahipliği yaptı.

İstanbul Anadolu Yakası’nın ünlü caddesi Bağdat Caddesi’nde bulunan mağazanın açılış davetine ünlü isimler katıldı. Davete iş ve cemiyet hayatından  Özcan Tahincioğlu, Mustafa Taviloğlu,  Ayşen Zamanpur, Fulya Nayman, Canan Bolak, Beste Yurttaş, Sedef Baran, Candan Varnalı, Neşe Gönül, Meltem Demir ve Sema Basa gibi çok sayıda davetli göze çarptı.

İngiliz mimari ofisi HMKM  tarafından projelendirilen Beymen Suadiye 481, Dünya moda başkentlerindeki cadde mağazalarından yola çıkarak tasarlandı.

Beymen Suadiye’de 700’ü aşkın marka ile kadın, erkek, blender, ayakkabı çanta, aksesuar kategorilerinin yanı sıra uzun zamandır beklenen kozmetik, home ve kids gibi çok talep gören yeni kategoriler de yer alıyor.

Açılış ile birlikte Boyner Grup Sosyal Sorumluluk projelerinden Askıda İyilik’e de destek veriyor. Askıda İyilik ile müşteriler alışverişlerine ek olarak Beymen desteğiyle ve özel bir fiyatla hazırlanan iyilik paketlerini satın alabilecek, bu iyilik paketleri içindeki giysileri farklı sivil toplum kuruluşlarının üniversite öğrencisi bursiyerlerine hediye ederek gençlere destek olabilecek.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7