BELçiKA MiLLi GüNü DOĞUKAN MANÇO İLE KUTLANDI

Belçika Milli Günü 2019 - dogukan manco-Ali ozkaya-yavuz selim kiran-michel malherbe

Doğukan Manço, Ali Özkaya, Yavuz Selim Kıran, Michel Malherbe

Belçika Milli Günü Ankara’da düzenlenen resepsiyonla kutlandı.

Belçika’nın Ankara Büyükelçiliği konutunda düzenlenen resepsiyonda Büyükelçi Michel Malherbe ve Eşi Catherine Malherbe konukları karşıladı. Resepsiyona Dışişleri Bakan Yardımcısı Yavuz Selim Kıran ve AK Parti Afyon Milletvekili Ali Özkaya’nın yanı sıra siyaset, diplomasi ve iş dünyasından çok sayıda katılım gerçekleşti.

Resepsiyon iki ülke milli marşlarının okunmasıyla başladı. Konuşmaların ardından Büyükelçi Malherbe ve Bakan Yardımcısı Kıran birer konuşma yaptı. İki ülke arasındaki dostluğa ve ticari ilişkilere vurgu yapılan konuşmaların ardından Belçikalı Ressam Gisele Vacca’nın resminin yanında fotoğraf çekildi. Ressam tarafından Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne hediye edilen tablonun önündeki fotoğraf karesinde, Türkiye’nin Belçika Büyükelçisi, Levent Gümrükçü ve Büyükelçi Nilgün Erden Arı da yer aldı.

Daha sonra Büyükelçilik konutunun bahçesindeki eğlenceye katılana Evsahibi Büyükelçi ve konukları; iki ülkenin pasaportuna sahip ünlü Dj Doğukan Manço’nun müzikleriyle eğlendi. Belçika’ya özgü lezzetlerin sunulduğu kutlama gece yarısına kadar devam etti.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10