ANKARALILAR MAGICAL NIGHT GECESİNDE

magical night mag dergisi bilkent otel-8.6.2022
Magical Night adı verilen geceye Başkent Ankara’nın önde gelen isimleri katıldı. Bilkent Otel’de gerçekleştirilen gecenin ev sahipliğini Can-Seda Çavuşoğlu çifti ile Beril Çavuşoğlu üstlendi.

Magical Night, radyo programcıları Serkan Kızılbayır ve Özgür Aksuna’nın sunumu ile başladı.  Matmazel Coco’nun sahne şovları ile renklenen gece; sponsorlara plaket verilmesiyle devam etti. Video mapping gösterileri ile büyüleyen geceye Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, Bilkent Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kürşat Aydoğan, Bilkent Holding A.Ş Şirketinde Grup Başkanı Orhan Koral, Avantgarde Collection Kurucusu İsmet Ömer Öztanık, Damnus Enerji ve Yatırım A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Nusret Cömert’in yanı sıra Raşit Bağzıbağlı, Beliz-Ahmet Büyükhanlı gibi iş, siyaset ve cemiyet hayatının öne çıkan isimleri yoğun ilgi gösterdi. 

Gecede konuşma yapan Beril Çavuşoğlu davetlilere bu güzel organizasyonda kendilerine eşlik ettiği için teşekkür etti. Mustafa Kemal Atatürk’ün “Hiçbir şeye ihtiyacımız yok, yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır; çalışkan olmak” sözleriyle konuşmasına başlayan MAG Kurucusu Can Çavuşoğlu ise: “Ulu Önder Atatürk’ün ışığında ve bu sözü doğrultusunda, 19 yıldır sizlerle birlikte olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. MAG ailesi olarak birçok alanda faaliyet göstererek Ankara’ya sihirli bir gece kazandırmanın mutluluğu içerisindeyiz. Aylar süren hazırlık süresince bizimle aynı heyecanı paylaşan siz değerli konuklarımıza ve iş ortaklarımıza teşekkür ederiz” dedi.

Geceye Ozan Doğulu Damgası

Ozan Doğulu ve orkestrasının sahne aldığı Magical Night’ta konuklar, orkestranın gece boyunca çaldığı yerli ve yabancı şarkılarla geç saatlere kadar eğlendi. 1000 kişiyi aşkın davetlisi ile Ankara’nın smokin ve uzun elbise dress kodu ile dikkat çeken tek konsept balosu Magical Night, ünlü tasarımcıların ellerinden çıkan elbiselerin ve smokinlerin yarışına da sahne oldu.