YiĞiT BOYSANOĞLU ZÜBEYDE DEMiRCi EVLENDi

yiğit boysanoğul zübeyde demirci çırağan sarayında düğün daveti düzenledi

Yiğit Boysanoğlu ile Zübeyde Demirci hayatlarını birleştirdi.

Mesa Holding Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Boysanoğlu’nun oğlu Yiğit Boysanoğlu ile Ekol Tekstil Yönetim Kurulu Üyesi Bahattin Demirci’nin kızı Zübeyde Demirci evlendi.

Yiğit-Zübeyde çiftinin nikahı 8 Temmuz’da Göcek’te DMarine Hotel’in iskelesinde kıyıldı. Nikah şahitliklerini ise Devlet Eski Bakanı Nejat Arseven, Prof. Dr. Ömer Kalaycı, Mert Boysanoğlu ve Burcu İyici yaptı.

Düğün ise geçtiğimiz hafta sonu İstanbul Çırağan Sarayı’nda yapıldı. Çiftin düğün davetine 320 seçkin konuk katıldı. Boğaza nazır düğün davetinde İstanbul ve Ankara’nın tanınan aileler yer aldı. Yiğit ve Zübeyde’nin aile büyükleri Neşe-Erhan Boysanoğlu ile Meral-Bahattin Demirci konuklarını karşıladı. Konuklar yerini aldığında Yiğit-Zübeyde Boysanoğlu konuklarına katıldı. Çiçeği burnunda çift, düğün davetine Monique lhuiller imzalı gelinlik ile Tom Ford tasarımı damatlık ile katıldı.

Akşam yemeği ile başlayan davet eğlence ile devam etti. Yeni evli çift, aile, akrabalar ve yakın aile dostlarından oluşan konuklarıyla gece yarısına kadar kutlama yaptı. Yiğit-Zübeyde Boysanoğlu çifti düğün davetinin ardından balayı için İtalya’ya, Amalfi Positano’ya gitmeyi tercih etti.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15