YARATAN KADINLARDAN ALIŞVERİŞ ŞENLİĞİ

yaratan-kadinlar-alisveris-senligi-sosyal-sorumluluk-projesi-2021-
2013 yılından itibaren aralıksız düzenlenen Yaratan Kadınlar Alışveriş Şenliği Sosyal Sorumluluk Projesi bir kez daha kapılarını açtı. 

Ankara Sheraton Otel’de, yeni yıl alışveriş şenliği teması ile düzenlenen alışveriş şenliğinde Ankara ve çevre illerden gelen tasarımcı ve satıcılar stant açtı.

Burcu Şenkay ve Gonca Güzeloğlu’nun düzenlemiş olduğu bu proje pandemi boyunca tüm yaratan ve üreten kadınlara ve erkeklere internet üzerinden bir çok proje gerçekleştirildi. Ülkemizde yaşanan orman yangınları sırasındada çok büyük destekler sağlayan bu proje kadınlar isterse her şey güzel olur fikri ile Ankara’da başladı. Türkiye’nin çeşitli yerlerinden gelen tasarımcıların ürünlerini görmeye gelen alışveriş tutkunları aynı zamanda sevdikleri için yeni yıl hediyeleri de aldı.

Programda yaklaşık 120 stant açılarak, kadınların el emeği ürünleri ziyaretçilerin beğenisine sunuldu. ‘2430. Bölge Rotary’nin organ bağışı kampanyası ile ‘Ekodoku Kadın Kooperatifi’ ve ‘Uluborlu Kadın Kooperatifi’nin de desteklendiği organizasyon gün boyunca devam etti.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6