YABANCI DiZi SCORPiON 3 ‘NCÜ SEZONU İLE TÜRKiYE’DE YAYINDA

Amerika’da kısa sürede en çok izlenenler listesine giren polisiye dizi Scorpion 3 ‘ncü sezonu ile 9 Şubat Perşembe, 20.30’da Foxcrime ekranlarına dönüyor.

Gerçek bir hikayeden esinlenerek hayata geçirilen ve Amerika’da kısa sürede en çok izlenenler listesine girmeyi başaran polisiye dizi Scorpion 3. sezonu ile, 9 Şubat Perşembe günü 20.30’da yayınlanacak. Üstün zekalı Walter O’Brien’ın, farklı alanlardaki süper zekalıları toplayarak kurduğu beyin takımı Scorpion, modern çağın en önemli yüksek teknoloji tehlikelerini engellemek için federallerle birlikte çalışıyor.

Walter O’Brien’ın kurduğu ve insanları kolayca okuyabilen davranış uzmanı Toby, istatistik gurusu Sylvester, mekanik dahisi Happy ve onları dış dünyaya açan Paige’nin yer aldığı beyin takımı Scorpion’u yeni sezon bölümlerinde zorlu bir müdacele bekliyor. Amerikan ordusunun ekipmanlarını kontrol etmek üzere harekete geçen bir hacker ekibini durdurması gereken ekip, her türlü kişisel sorunlarını bırakarak işe odaklanmalıdır.

DİZİNİN FRAGMANINI İZLE !!!

mayatta.com’u sosyal medyada takip ediniz

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece mayatta.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.