SEKSENLER’DE SEVGiLiLER GÜNÜ HEYECANI

Cumartesi akşamı yayınlanacak olan Seksenler 213 ’üncü bölümünde, Sevgililer Günü heyecanı yaşanacak.

Seksenler 213’inci Bölümünde Neler Olacak?

Sevgililer gününün ne demek olduğunun herkes tarafından bilinmediği ve yeni yeni kutlanmaya başlandığı o yıllarda Şahin Almanya’da öğrendiği bu günün önemini ailesi ve sözlüsü Elvan’la paylaşır. Rukiye ve Fehmi’nin, Sami ve Şükriye’nin de sevgililer gününü kutlaması gerektiğini söyleyen Şahin, özellikle Fehmi ve Sami’den sert bir tepki görür.

Şahin sevgililer günü için Taksim’de bir plan yapar. Onlara Çağatay ve Funda da eşlik edecektir. Çağatay, Funda’ya doğum günü hediyesi olarak Japon balığı alınca birbirinden komik anlar yaşanır.

Nurten ve Dilek tavuktan zehirlenince hastanelik olurlar. Dilek’in durumu ciddi olunca Butik Ali ve Seyfi oldukça üzülür. Öte yandan Butik Ali’yi büyük bir sürpriz beklemektedir. Gülden, yastıkları değiştirdiği için Ahmet’in boynu tutulur. Ahmet’in yardımına Rukiye yetişir.

Sinan’ın borçları yüzünden gelen hacizler kasap dükkânını da etkiler. Bahtiyar kasap dükkânını kapatır ve dükkânı kiraya verir. Suat ve başka bir emlakçı kasap dükkânı için mücadeleye girer.

Uzun bir süredir hastanede tedavi gören Şimbil Bakkal’dan kötü haber gelir… Tüm mahalle Şimbil Bakkal Mehmet’in cenazesinde bir araya gelir, duygu dolu anlar yaşanır.