ÜNLÜ İSİMLER AZiMUT YATCH YAZ BULUŞMASINDA

Azimut Yatch yaz bulusmasi-Jad_Migliorini-Murat Soydas-Giovanna_Vitelli-Cuneyt Guleray-Seda_Guleray-Burcu_Eris-2.8.2022mayatta magazin haberleri
Yat üreticisi Azimut Yachts’in düzenlediği Türkiye Yaz Buluşması’na iş, sanat ve cemiyet dünyasının tanınan isimleri katıldı.

Azimut Yachts özel tekne koleksiyonunu Türkiye’de temsil eden Karina Marine Group’un tekne tutkunları ve Azimut Yachts sahiplerini bir araya getirildiği buluşmaya, 2 milyar Euro’nun üzerinde sipariş alan Azimut-Benetti‘nin Group Başkan Yardımcısı Giovanna Vitelli de katıldı. Gecede yeni model teknelerin tanıtımı da yapıldı.

2021 yılında Avrupa’nın ‘’En çok satış yapan Bayisi’’ ödülünü alan Karina Marine Group Genel Müdürü Murat Soydaş ev sahipliğinde yapılan özel davete, iş, sanat ve cemiyet dünyasından Selim Hamamcıoğlu, Jülide-Mehmet Ali Berkman, Ayşegül-Hakan Kodal, Gilman-Mesut Karadeniz, Selda-Aclan Acar, Dilek Hanif, Serdar Oal-Petek Ertüre, Işıl Reçber, Sibel Kerimoğlu ve Fatma-Ali Doğan gibi isimler katıldı.

Azimut-Benetti Group’unun kurucusu ve Başkanı Paolo Vitelli’nin de kızı olan Giovanna Vitelli, Azimut Türkiye’nin başarılı geçen operasyonlarını yerinde görmek ve markanın çıkartacağı yeni modellerin heyecanını Türkiye’deki tekne severlerle paylaşmak için Bodrum’a geldi. 

Karina Marine Group Genel Müdürü Murat Soydaş, “Azimut Yachts’ın geleneksel olarak her yaz düzenlediği “Azimut Yachts Summer Wave” buluşmasını uzun bir aradan sonra yeniden gerçekleştirmekten dolayı çok mutluyuz. Karina Marine Group son bu iki yıl içerisinde Azimut Yachts ile birlikte daha çok büyümeye devam etti. Bu akşam da İtalya’dan bu etkinlik için gelen Azimut-Benetti‘nin Group Başkan Yardımcısı Giovanna Vitelli’ye grubumuza ve ülkemize olan güveni ve tüm destekleri için bir kez daha teşekkür etmek isteriz. Bu buluşmaları önümüzdeki dönemlerde de hep birlikte umarız artık daha fazla sürdüreceğiz” dedi.

Davetliler Villa Maçakızı’nın İtalyan dahi şefi Carlo Bernardini tarafından hazırlanan ikramlar, kokteyller ve gece boyunca Elif Çağlar caz performansı ile keyifli vakit geçirdiler.