ÜNLÜ İSİMLER ATAKULE ’DE BULUŞTU

Atakule-Nur Tarman, Murat Tarman, Zeynep Tarman, Elif Tarman-30.11.2019-mayatta

Başkentin simgelerinden Atakule’de düzenlenen özel davette Ankara ve İstanbul cemiyet hayatının önde gelen isimleri buluştu. Şahan Gökbakar ve eşi Selin Gökbakar, Engin Altan Düzyatan gibi ünlü isimlerin katıldığı gecede Mazhar Alanson sahne aldı.

Tarman Grup İcra Kurulu Başkanı Murat Tarman ve Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Tarman’ın ev sahipliğinde gerçekleşen davette dikkat çeken isimler arasında; Nafi Güral ve eşi Gülsüm Güral, Mustafa Süzer, Can Helvacıoğlu, AK Parti İzmir Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı, ünlü oyuncular Engin Altan Düzyatan, Şahan Gökbakar yer aldı. Davet öncesi Hilton Otel’de Pınar Ayhan’ın hazırladığı ‘Kemal’ müzikali sahnelendi. Mustafa Kemal Atatürk’ün hayatının anlatıldığı eser, büyük beğeni topladı.

“Ankara’ya Bir de Atakule’den Bak”

Gecenin ev sahiplerinden Murat Tarman bir konuşma yaptı. Tarman Tarman Grup olarak günümüzde hikayesi olan yani hayata anlam katan kurumların, markaların başarılı olacağına inanıyoruz. Bizim de hikayemiz temelleri bizzat Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk tarafından atılan İpekiş Mensucat ile başladı, bugün ise ‘İsmimizdesin’ diyerek Atakule ile devam ediyor. Bu şehri neden sevdiğini anlamak istiyorsan, Ankara’ya bir de Atakule’den bak” diye konuştu.

Gecenin katılımcılarından, ünlü oyuncu Şahan Gökbakar eşi Selin Gökbakar ve kardeşi Togan Gökbakar’la katıldı. Gökbakar, “Ben İlkokuldan itibaren Ankara’da yaşadım. Atakule de benim için çok kıymetli bir yer. Çok fazla anım var Atakule’ye dair” dedi.

Müzik Ve Manzara Eşliğinde Keyifli Gece

Gecede usta sanatçı Mazhar Alanson, sahne aldı. Alanson, şarkılarıyla dinleyenlere müzik dolu bir gece yaşattı. Alanson’un ardından DJ David Şaboy, kabinde müzikleriyle coşturdu. Davetliler, müzikler ve Ankara manzarası eşliğinde keyifli bir gece geçirdi.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13