SOKAK HAYVANLARI İÇİN DANS ETTİLER

Trio Dans ve Sanat Akademisi-senol vefa gulmez-busra bozkurt-selin senol-ozan kuru-fikriye aytug erbagi-nur ozkan-didem ozkan-ilker ozoren-bengu balcioglu-guney gumus-esra dal-25.01.2019Trio Dans ve Sanat Akademisi ile Candanöte Platformu iş birliğinde sokak hayvanları yararına dans gecesi düzenlendi.

Limak Ambassadore Otel’de düzenlenen geceye katılanlar sokakta yaşam mücadelesi veren canlar için dans etti. Gecede toplanan gelir sokaktaki canların mama ve klinik masraflarının karşılanması amacıyla kullanılacak.

Latin Dansları

Salsa, Ça Ça, Bachata ve Samba gibi latin danslarının edildiği gecenin katılımcıları doyasıya eğlendi.

Gecede konuşma yapan Trio Dans ve Sanat Akademisi kurucularından Şenol Vefa Gülmez: “Toplanan gelir sevimli dostlarımızın hem klinik tedavilerinde hem de karınlarının doyurulmasında kullanılacak. Biz ekip olarak toplanan geliri teslim edip kenara çekilmek istemiyoruz. Yapılan yardımların her aşamasına emek, enerji ve zamanımızı da katarak sokak canlarımızla etkileşim halinde olmayı amaçlıyoruz’ dedi.

Fazla para ve zaman harcamadan hayvanlara barınak yapılabileceğini Youtube kanalında anlatan Candanöte Platformu işbirliğinde yapılan gecede, toplu yemek verilen yerlerden artan yemeklerin toplanarak hayvanların doyurulduğunun da altı çizildi. Tek hedefi ulaşamadıkları yerlere ulaşarak oralardaki insanlara ne yapmaları gerektiğini interaktif olarak anlatmak olan platformun temsilcileri, gecenin katılımcılarını bilgilendirdi.

Sayfalar: 1 2 3 4