HiLFiGER EDiTiON SONBAHAR KOLEKSİYONU TANITILDI

Hilfiger_Edition - Rafferty_Law-Presley_Gerber-julien_Ocleppo-Tommy_Hilfiger-Gabriel_kane-Lewis_and_Lucky_Blue_Smith-mayatta.JPG

Rafferty Law, Presley Gerber, julien Ocleppo, Tommy Hilfiger, Gabriel kane Lewis, Lucky Blue Smith

Tommy Hilfiger , 2017 Sonbahar Hilfiger Edition koleksiyonunu tanıttı. Pitti Immagine Uomo kapsamındaki özel bir etkinlikte gerçekleştirilen tanıtımda, Tommy Hilfiger ve Eşi Dee Hilfiger ev sahipliği yaptı.

Etkinlik, İtaly-Floransa’nın kalbindeki tarihi Palazzo Corsini’de gerçekleşti. Çok sayıda ünlü isim bu Hilfiger Edition etkinliğinde yer aldı. Lucky Blue Smith, Rafferty Law, Gabriel Kane Lewis, Presley Gerber, Julian Ocleppo, Johannes Huebl ve Jim Chapman, Hilfiger’in tanıtımına katılanlar arasında göze çarptı. Tommy Hilfiger davette bir konuşma yaptı. Hilfiger konuşmasında: “1985 yılından bu yana erkek giyimi Tommy Hilfiger markasının en önemli kategorilerinden biri olmaya devam ediyor. Erkek modası gerçekten önemli bir noktada şu an. Erkek giyim tasarımcıları açısından dünyanın en önemli platformlarından biri olan Pitti’ye katılmak, erkek moda dünyasının gelişimini ve başarılarını kutlamak harika bir duygu” ifadelerini kullandı.

Hilfiger Edition Tasarımlarını Dijital Showroom’da İncelediler 

Tanıtımın gerçekleştirildiği Fortezza Da Basso adlı dijital Showroom’da konuklar, dokunmatik ekranlı alışveriş duvarlarından, markanın 2017 Sonbahar erkek giyim koleksiyonlarını inceleme imkanı buldu.

mayatta.com’u sosyal medyada takip ediniz

YASAL UYARI:

Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece mayatta.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.