iSTANBUL’DAKİ DAVETTE ÜNLÜ İSİMLER YER ALDI

The Peninsula istanbul GALLADA Topside Bar acilis - mayatta 21092023

The Peninsula Istanbul, GALLADA’da; The Hongkong and Shanghai Hotels, Limited’in Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Clement Kwok, The Peninsula Istanbul Genel Müdürü Jonathan H. Crook ve GALLADA ’nın Direktör Şefi, Türkiye’nin ilk ve tek iki Michelin yıldızlı şefi Fatih Tutak’ın ev sahipliğinde gerçekleşen davete, iş, sanat, moda ve cemiyet hayatından çok sayıda isim yer aldı.

Gallada ve Topside Bar’ın açılış davetinde dikkat çeken isimler arasında Birce Akalay, Ezgi Mola-Mustafa Aksakallı, Dilan Çiçek Deniz, Şevval Sam, İbrahim Selim, Mert-İdil Fırat, Şerife Bilgili Ercantürk, Arzu Kaprol, Zeynep Fadıllıoğlu, Nesrin Cavadzade, Mert Yazıcıoğlu, Hande Subaşı, Ceyda Düvenci, Emir Bahadır, Murat Pilevneli-Aslı Pamir, Didem Soydan, Fadik Atasoy, Tuba Ünsal, Kerem Cem, Oğulcan Engin, Akasya Aslıtürkmen, Deren Talu, Burcu Şendir, Beste-Mustafa Yurttaş, Jülide-Mehmet Ali Berkman, Sinan Öncel, Rima-Murat Kolbaşı, Ebru Sanver, Ayşegül-Hakan Kodal, Dilek Hanif, Mine Aksu, Serra Taşkent yer aldı.

Jonathan H. Crook ve Fatih Tutak’ın konuşmalarıyla başlayan davet dünyaca ünlü DJ grubu Avangart Tabldot performansı ile devam etti.