NiCOLE KiDMAN VE LOU BEGA’LI AÇILIŞ

THE BODRUM by Paramount Hotels & Resorts-Rabih Aridi, Nicole Kidman, Kevin Suh, Ghassan Aridi

Rabih Aridi, Nicole Kidman, Kevin Suh, Ghassan Aridi

THE BODRUM by Paramount Hotels & Resorts ‘un açılışına Hollywood Yıldızı Nicole Kidman Katıldı. Açılış gecesinde Lou Bega konser verdi.

Kaliforniya merkezli Paramount Pictures’ın lisans bölümü Paramount Licensing Inc. ve PHR FZ-LLC işbirliğiyle hayata geçirilen Paramount Hotels & Resorts markasının dünyadaki ilk oteli The Bodrum by Paramount Hotels & Resorts misafirlerini ağırladı.  Dünyanın dört bir yanından gelen, aralarında Hollywood yıldızı Nicole Kidman’ın da olduğu seçkin konuklar, unutulmayacak bir gece geçirdi. Gecede Lou Bega da sahne aldı.

Torba Koyu’nda, yaklaşık 100 dönümlük arazi üzerinde konumlanan turizm tesisinin açılışı şerefine verilen davete seçkin isimler, yerli ve yabancı basın mensupları ve dünya jet setinin ünlü simaları katıldı.  

Açılış gecesinin ev sahipliğini yapan Paramount Hotels & Resorts CEO’su Thomas van Vliet; dünyadaki ilk otellerini Bodrum’da açmaktan duyduğu heyecanı şu sözlerle dile getirdi: “Çoğu insan izlediği ikonik filmlerden Paramount Pictures’ın 22 yıldızla çevrilmiş dağını hatırlayacaktır. Paramount markasının 104 yıllık yaratıcı gücünü ve ilham veren eğlence anlayışını, yaratıcı projelerimizle misafirlerimize sunmayı hedefliyoruz. Bodrum’daki otelimizin açılışı, Paramount Hotels & Resorts markasının dünyadaki  ‘Prömiyeri’ olacak. Hollywood ihtişamının tüm unsurlarını ve Kaliforniya’nın etkileyici yaşam tarzını yansıtacak lüks resort’umuzun varlığının, Bodrum’un konumunu daha da kuvvelendireceğine inanıyorum. Çok güzel bir gece geçirmenizi diliyor ve bizimle olduğunuz için hepinize yürekten teşekkür ediyorum.”

Dünyaca Ünlü Sanatçılar Sahne Aldı

1920’li yılların ışıltılı ve ihtişamlı atmosferini Bodrum’a taşıyan açılış daveti kokteyl ile başladı. ilk olarak Django Reinhardt ve Stephane Grapelli’nin izinden giden akustik bir caz grubu olan Flapper Swing sahne aldı. Kokteylin ardından akşam yemeği ile birlikte yine birbirinden ünlü sanatçılar sahnede yerini aldı. Sunuculuğunu ünlü TV sunucusu Pierre Rabat ile aktris Laila Bin Khalifa’nın yaptığı gecede, Nuart Show Company’nin performansı ile ısınmaya başlayan konuklar, ardından Lübnanlı ünlü şarkıcı Ramy Ayach ile eğlenmeye devam etti. Daha sonra sahnede yerini alan ünlü şarkıcı Severa Nazarkhan’ın ardından Mambo no:5 ile dünya çapında bir üne kavuşan ve kayıtları tüm dünyada 53 milyon satan Latin pop şarkıcısı Lou Bega THE BODRUM by Paramount Hotels & Resorts’un seçkin konuklarını performansı ile büyüledi.

Otelin Mutfak ve Yemek Yapımcısı İtalyan şef Massimiliano Sperli’nin imzasını taşıyan, Kaliforniya yaşam tarzından ilham alan leziz yemekler, misafirlerin beğenisini kazandı.

Havai fişek göstersinin ardından Türkiye’nin dünya çapında ünlü DJ’leri arasına girmeyi başaran Doğuş Çabakçor’un DJ performansı ile After Party başladı. Lou Bega ve Doğuş Çabakçor’un eğlenceli performansları ile konuklar sabahın ilk ışıklarına kadar unutulmaz bir gece yaşadı.  

Sayfalar: 1 2 3 4 5