ANNELER GÜNÜ ’NDE ÜNLÜ KONUŞMACILAR

anneler günü Türk Eğitim Derneği

Selçuk Pehlivanoğlu, İsmail Küçükkaya

Türk Eğitim Derneği (TED) Anneler Günü ‘nü sebebiyle bir program düzenledi.

TED Gelişim Komitesi’nin burslu öğrenciler yararına organize ettiği etkinlikte ünlü isimler konuşmacı olarak yer aldı. Gazeteci İsmail Küçükkaya, Televizyoncu İnci Ertuğrul, Devlet Tiyatrosu Sanatçısıları Nazan Kesal ve Berkay Ateş gün boyu süren etkinlikte konuştu.

Anneler Günü’nde düzenlenen etkinliği; Türkiye Güçsüzler ve Kimsesizlere Yardım Vakfı’nın hizmet verdiği anneler ön sırada izledi. Holliday İnn Kavaklıdere’de gerçekleştirilen etkinlikte, Başkent Cemiyet hayatının tanınan isimleri de izleyici olarak bulundu.

TED Genel Başkanı Selçuk Pehlivanoğlu açılış konuşması yaptı. Pehlivanoğlu konuşmasında, Atatürk’ün kurduğu Türk Eğitim Derneği’nin, başarılı fakat olanakları sınırlı öğrencilere burs vermeyi misyon edindiğini ve bugüne kadar 48 bin öğrenciye burs imkanı sağlandığını belirtti. Pehlivanoğlu’nun ardından İsmail Küçükkaya’nın konuşması başladı. Küçükkaya, gazetecilik mesleği ve Anneler Günü hakkında konuştu. Küçükkaya’nın konuşması, salondan bulunanlar tarafından ilgiyle izlendi. Konuşmanın sonunda, salonda bulunanlar ünlü gazeteciyle fotoğraf çekilerek sosyal medya hesaplarında paylaştı.

Sayfalar: 1 2 3 4