TEMA VAKFI 25. YAŞINI ÜNLÜ İSİMLERLE KUTLADI

tema-vakfi-25-yil-kutlama

TEMA Vakfı kuruluşunun 25. Yılını renkli bir organizasyonla kutladı. Ünlü isimlerin gönüllü olarak sahne aldığı kutlama İş Sanat Konser Salonu’nda gerçekleşti. Gecenin sunuculuğunu Gülay Afşar ile Yiğit Özşener üstlendi.

Kutlama kapsamında “Umut Yeşerten Şarkılar” konserinde ünlü isimler şarkılarını seslendirdi. Tüm şarkıların çocuklar ve doğa için seslendirildiği konserde 3464’e gönderilen SMS’ler ile bağış toplandı. Toplanan bağışlar 150 bin çocuğun doğa eğitimine katkı sağlamak için kullanılacak.

Ünlü isimlerden mesajlar

Programda Aslıhan Güner, Barış Arduç, Birce Akalay, Burak Özçivit, Burak Sevinç, Bülent İnal, Caner Cindoruk, Çağan Irmak, Çiğdem Erken, Engin Altan Düzyatan, Engin Öztürk, Gökçe Bahadır, Hande Doğandemir, Kadir Doğulu, Mert Fırat, Murat Yıldırım, Meltem Yılmazkaya, Mustafa Üstündağ, Selen Öztürk, Sinan Tuzcu, Songül Öden ve Yasemin Allen, ENBE Orkestrası Behzat Gerçeker eşliğinde sahneye çıktı.

mayatta.com’u sosyal medyada takip ediniz

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece mayatta.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.