PRADA’DAN PAST FORWARD ’A ÖZEL GALA

ISTANBUL, TURKEY - NOVEMBER 16: A general view of during the screening of 'Past Forward', a movie by David O. Russell presented by Prada on November 16, 2016 in Istanbul, Turkey. (Photo by Levent Kulu/Getty Images for PRADA)

Miuccia Prada ve Amerikalı yazar/yönetmen David O. Russell işbirliğinden doğan kısa film Past Forward için İstanbul Soho House’da bir davet düzenledi.

Davet, Soho House klüp binasında gerçekleşen kokteylin ardından, Past Forward filminin ön gösterimiyle devam etti. New York, Tokyo, Şanghay, Berlin, Londra, Milano, Paris, Moskova ve Sidney’de  de eş zamanlı olarak gerçekleşen uluslararası organizasyona, Başak Dizer Tatlıtuğ, Saadet Işıl Aksoy, Serkan Altunorak, Berrak Tüzünataç, Birkan Sokullu, Ece Sükan, Özge Ulusoy, Işıl Reçber, Mina Başaran, İdil Fırat, Emina Sandal, Emir Uyar–Elizabeth Vela, Sibel ve Ece Kerimoğlu, Nora ve Talia Kalpakçıoğlu, Sibel–Ferruh Karakaşlı, Canan Bolak, Beste Yurttaş, Berrin–Savni Okçu, Ebru Karaçam, Nesligül Aksoy, Sitare Akdilek, Julide–Mehmet Ali Berkman, Songül–Tuncay Aşçı ve Kerim Kuyumcuyan gibi moda, sanat, cemiyet ve iş dünyasından tanınmış isimleri katıldı.

Dünya Prömiyeri Los Angeles’te

İki yaratıcı beynin eşsiz işbirliğinden doğan Past Forward’ın dünya prömiyeri, 15 Kasım’da Los Angeles’taki yeni Hauser Wirth & Schimmel Gallery’de gerçekleşti. Allison Williams, Freida Pinto, Kuoth Wiel, John Krasinski, Jack Huston, Sinqua Walls, Paula Patton, Connie Britton ve Sacha Baron Cohen’in rol aldığı Past Forward, sinema, galeri enstalasyonu, sosyal medya ve online dağıtım olmak üzere farklı ortamlarda gösterilmek üzere tasarlanan bir özel bir proje.Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12