GELENEKSEL MEZUNLAR BALOSU GERÇEKLEŞTİ

ted geleneksel mezunlar balosu 2018-mayatta magazin haberleriTürk Eğitim Derneği Ankara Koleji Mezunları Derneği, Geleneksel Mezunlar Balosu Sheraton Otel’de gerçekleşti.  Yaklaşık 700 kolejlinin katıldığı balo, renkli görüntülere sahne oldu.

TED Ankara Koleji Mezunları, Geleneksel Mezunlar Balosu’nda biraraya geldi. TED Ankara Koleji Mezunları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Yasemin Polat’ın ev sahipliği yaptığı geceye mezuniyet yılı 3 ve 8 ile biten Kolejliler ve TED camiasının önde gelen isimleri katıldı.

“Kolej Yılları Romandı”

Dernek Başkanı Yasemin Polat, gecenin açılışında yaptığı konuşmada Kolej yılları ve anılarından bahsederek, şunları söyledi: “Hayatın en anlamlı yanı geçmişe uzandığımızda öğrencilik anılarımızı yüreğimizde hissedebilmektir. Ankara Koleji bana göre anılarımızı sığdıramadığımız bir romandı. O romanın kapağı hiçbir zaman kapanmayacak. Sayfaları devamlı çevireceğiz. Ankara Koleji’nde büyüdüğümüz günleri hiçbir zaman unutmayacağız.

Mustafa Kemal Atatürk’ün yolunda, Cumhuriyet ışında meşalemizi taşıyacağımıza söz veriyoruz” dedi.

Açılış konuşmasının ardından vals gösterisi yapıldı. Gösteriyle birlikte Kolejliler, masalarından kalkarak dans pistine geldi ve valse eşlik etti. Gece, Ankara Modern Orkestrası’nın konseriyle devam etti.

Sayfalar: 1 2 3 4