SPORTS iNTERNATiONAL 9. ŞUBEYİ AÇTI

← →

Sports international 9. Şubesini Kuzu Effect’te açtı.

DJ Gökhan Koşar’ın performansı ile renklenen geceye havuz başında düzenlenen cycling şov damgasını vurdu. Ankara’nın sevilen simalarının katılım gösterdiği davette, tesis hakkında yakından bilgi aldı.

Açılışta konuşan Sports international Genel Müdürü Haluk Çetin, “ Sports International ailesi olarak 25 yıllık tecrübemizi Türkiye’de 9. Ankara’daki 4. Şubemiz ile sizlerle buluşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz. 1994 yılından bu yana hizmet veren Sports International, 50.000’i aşkın üye portföyü ile tüm Türkiye’de spor yapma alışkanlıklarını değiştirmeye devam ediyor. Sports International Kuzu Effect tesisimiz ayrıcalıkları ile kendinizi özel hissetmenizi sağlayacak ve son teknoloji ekipmanları ile size bambaşka bir spor deneyimi yaşatacak” diye konuştu.

Sports International eğitmenlerinin düzenlediği cycling şov ile coşkunun zirve yaptığı özel davette, Kuzu Effect Sports International’ da bulunan son teknoloji özel bisikletler de tanıtıldı. Renklerle giden 800 kaloriyi uygulamalı bir şekilde gösteren Sports International eğitmenleri, eğlenceli halleriyle büyük beğeni topladı. Bisikletlerin içerisinde bulunan güç ölçerler sayesinde kişilerin renklerini belirleyerek üretilen güce göre ders süresince aynı renk ile ilerlemesine yardımcı olan teknoloji sayesinde kullanıcılar bir derste 500 ile 800 kalori yakarak eğlenceli spor yapma şansına sahip oluyor.

← →