SERTAB ERENER BODRUM’DA BAYRAM KONSERİ VERDİ

sertab-erener-bodrum-konseri-2021-temmuz
MASKELERİNİZİ ÇIKARMAYIN UYARISI


Konserde seyircilerini; “Bu yıl benim üçüncü konserim ve bir kaç gün önce yaşadığım heyecanı tarif etmem imkansız. İnsan 40 yıldır şarkı söylüyor olsa bile onun üzerine çalışmayınca kimliğini unutuyor. Ama bugün kendimizdeyiz. Ben kendimi en son elimde bez, ev siliyor olarak bırakmıştım. O yüzden şükürler olsun ki sizlerle birlikteyiz. Konser boyunca kendinizi koruyun, maskelerinizi ne olur çıkarmayın. Sizi çok özledim, yeniden hoş geldin Bodrum.” sözleri ile selamlayan sanatçı, geçmişten bugüne oluşturduğu özel repertuvar ile misafirlerine unutulmaz bir yaz akşamı yaşattı.


ÇEVREYE DUYARLI ÇAĞRI


Konserinin sonun doğru konser alanını dolduranlardan özel bir ricada bulunan Sertab Erener; ”Belediyede çalışan çok yakın arkadaşım var. Bakın çöp toplayanların bir derdi var. Ne olur elinizdeki çöpü, şişenizi küçük bir torbaya alıp buradan tertemiz ayrılırsanız çok mutlu olurum. Bu akşam bir şaşırsınlar” diyerek çevreci bir çağrıda bulundu. 


40 YILLIK BODRUMLU GİBİYİM


Pandemi dolayısıyla Bodrum’a yerleştiğini de ifade eden Sertab Erener, ”Yirmi yıl önce arkadaşlarımın tavsiyesi ile bir yatırım yapmıştım. Pandemi başladığından beri Bodrum’dayım. Tüm samimi dostlarım da burada. Artık sizlerden biri sayılırım.” sözleriyle kendini kırk yıllık Bodrumlu gibi hissettiğini dile getirdi.
Yaklaşık iki saat süren konser performansını alkışlar eşliğinde noktalayan Sertab Erener, sahneden seyircilerin tezahüratları eşliğinde indi.