“REGES WELLBEİNG” PROGRAMINA ÖZEL DAVET

Mehlika oktem Boz-Reges Wellbeing kokteyl - Mehlika_Oktem_Boz_Tayfun_Baskurt - mayatta

Diyetisyen Mehlika Öktem Boz tarafından hazırlanan Reges Wellbeing programı özel bir kokteyl ile iş, cemiyet, sanat ve moda dünyasına tanıtıldı. 

Reges, a Luxury Collection Resort & Spa, Çeşme’nin Diyetisyen Mehlika Öktem Boz ile iş birliği içerisinde kurduğu  Reges Wellbeing programının tanıtımı için kokteyl düzenledi. 

Reges, a Luxury Collection Resort & Spa, Çeşme Genel Müdürü Tayfun Başkurt ve Diyetisyen Mehlika Öktem Boz ev sahipliğinde yapılan kokteyl davetine Çeşme Belediye Başkanı Muammer Ekrem Oran ve eşi Nuriş Oran’ın yanı sıra Can-Sevda Ortabaş, Pınar Aylin, Levent-Ahu Piriştina,  Pınar Özdemir Hotiç, Melis Ağazat, Gülay-Gürcan Oral, Enis Güner, Dr. Merda Erdemir Işık-Evren Işık ve Korcan Karar gibi isimler katıldı.

İzmir’de sağlıklı yaşam konseptli konaklama imkanını sunacak olan Reges, Mehlika Öktem Boz’un, aç kalmadan, dengeli ve düzenli beslenme, uzun ve sürdürülebilir bir yaşam tarzını hedefleyen yaşam programları konukların ilgisini çekti. 

Reges Çeşme’nin fit yemekler konusunda uzman Executive Şefi Şamil Akşit’in birbirinden leziz sağlıklı yemekleri de konuklara ikram edildi. 

Sayfalar: 1 2 3