ANKARA’DA BEAUTY FASHION DAY RUZGARI

Ankara Beauty Fashion Day 2021 - Nur Karaata Defilesi - ankara Hiltonsa

Ankar’nın güzellik ve moda alanında önde gelen organizasyonlarından Beauty Fashion Day Ankara Hilton Otel’de gerçekleşti. Düzenlenen  etkinliğe çok sayıda seçkin davetli katıldı. 

“Her şey kadın ile daha anlamlı” sloganıyla yola çıkılan etkinlikte, kadınların her yaşta bakımlı, güzel, sağlıklı ve güçlü oldukları vurgulanıyor. Bu yıl da sağlık ve moda alanında pek çok uzmanın konuk olduğu organizasyonun moderatörlüğünü sunucu ve astrolog Hande Kazanova yaptı.

Davetliler arasında, Estetik-Plastik ve Rekonstrüktif Cerrah Prof. Dr. Aydın Saray, Obezite ve Diyabetik Cerrahisi Uzmanı Doç. Dr. İbrahim Sakçak, Göz Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Hakan Yüzer’in sunumlarıyla son dönem sağlık ve güzellik trendleri hakkında bilgi alma fırsatı buldular. 

Etkinlikte bir de moda sunumu gerçekleştirildi. Rising Stars Koleksiyonu ile Nur Karata, Escape Koleksiyonu ile Özlem Erkan ve Gira Official sahibi Serra Güçlü de defileleriyle davetlilerden tam not alarak etkinliğe renk kattılar. Modacı Nur Karaata’nın bağışladığı kıyafet , Soroptimistler Derneği yararına müzayede ile satışa çıkarıldı. Göz Hastalıkları Uzmanı Opr. Dr. Hakan Yüzer’in aldığı kıyafetten elde edilen gelir öğrencilere burs olarak verilecek.

Fuaye alanında ayrıca kozmetik, sağlık ve bakım üzerine faaliyetlerde bulunan çeşitli markalar tanıtım stantları açarak, katılımcıları bilgilendirildi.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7