RANGE ROVER HOUSE ÜNLÜLERİ AĞIRLADI

range rover house bodrum - Dr.Jan_Klod-Sale_Kayuka-_Eda ulucelebi-Cem_Ulucelebi -mayatta 23072023

Borusan Otomotiv ev sahipliğinde gerçekleştirilen Range Rover House etkinliğinde gastronomi, sanat ve wellness biraraya geldi. 3 gün süren etkinliğe ünlü isimler katıldı.

Bodrum Maçakızı’ndaki davete; Ali-Banu Alp, Aysel Akçay, Begüm Kütük, Işıl- Rüştü Reçber, Çiğdem Erkman, İpek Develi, Dr. Jan Klod- Şale Kayuka, Ali- Nazlı Sunal, Meral Muhayeş, Dr. Alp Nuhoğlu, Hakan- Ayşegül Kodal, Nergis Pekuysal, Seçkin Pirim, Ebru Döşekçi, Semih – Özge Sander, Şule- Özalp Argüder, Gizem-Barış Çağdaş, Sarp-Eda Evliyagil, gibi iş-sanat ve cemiyet hayatının önemli simaları katılım gösterdi. Range Rover House proje ortakları Muse Contemporary Sanat Galerisi kurucusu ve Art Curation by Range Rover sergisi küratörü Ayşe Pınar Akalın, Gurme Oğul Türkkan, Şef Carlo Bernardini ve Mentör -Yoga Gurusu Zeyneb Uras etkinlikler süresince davetlilerle buluştu.

Yoga gurusu ve mentor Zeyneb Uras’ın Yoga ve Farkındalık eğitimi ile başlayan programda misafirler, anda kalıp ruh-beden dengesi üzerine derinlemesine bir yoga çalışması yaşadılar.  Program, dünyaca ünlü İtalyan şef Carlo Bernardini ile ‘’Local Taste Lab’’ ismi verilen özel  bir deneyimle devam etti. Oğul Türkkan’ın Gustolu Yaşam Sohbetleri kapsamında hazırladığı lezzet deneyimi katılımcılara keyifli anlar sundu. Range Rover House buluşmaları kapsamında; Muse Contemporary’nin kurucusu Ayşe Pınar Akalın’ın küratörlüğünde düzenlenen ve Range Rover’ın Modern Lüks kodlarını stilize eden “Art Curation by Range Rover” sergisi, 6 sanatçının özgün eserleri ile sanat severlerle buluştu. Akşam saatlerinde DJ ve Jazz performansları ile renklenen davette misafirler keyifli anlar yaşadı.