ÖRÜMCEK AĞI KREMİ BASINA TANITILDI

orumcek agi kremi bulent cihantimur-sema simsek estetik international (1)Estetik Plastik ve Rekonstrüktif cerrah Op. Dr. Bülent Cihantimur’un kendi formülasyonu Örümcek Ağı Kremi ’ni, Kuruçeşme Les Ottomans Otel’de Türkiye’nin önde gelen basın organlarının güzellik editörlerine tanıtıldı. Basın mensuplarıyla Les Ottomans Otel’de verilen bir kahvaltı organizasyonunda bir araya gelen Op. Dr. Bülent Cihantimur, Örümcek Ağı Kremi’ni anlattı. Ünlü manken ve oyuncu Sema Şimşek’in de yer aldığı organizasyonda ayrıca sağlık ve güzellik sektöründe çalışan meslek mensupları da bulundu. Konuklara Örümcek Ağı Kremi’ni ve krem kullanmanın önemini anlatan Op. Dr. Bülent Cihantimur şunları söyledi: “Formülasyonu üzerinde 2 senedir çalıştığımız Örümcek Ağı Kremi, dünyanın en lüks ve en kaliteli ödüllü aktif ajanlarıyla oluşturuldu. Formülasyonu oluştururken kozmetik kimyagerleri ve dermatologlardan da yardım aldık. Cildin beslenmesi, korunması ve zaman karşı çıkması için tek kremde çoklu fonksiyonları bir araya getirdik ve ortaya bugün, çok çok iyi geri dönüşler aldığımız Örümcek Ağı Kremi çıktı”

En pahalı ve etkili içeriklerle oluşturulmuş, en ucuz krem

“ İsviçre Kök Hücre Enstitüsü tarafından kozmetik kullanımda “En İyi Aktif Ajan” olarak ödüle layık bulunmuş etken maddelerle Örümcek Ağı Kremini oluşturduk. Hammaddelerin hepsi bugün dünyada en lüks kremlerin içerisine konulmuş ve etkinliği onaylanmış hammaddelerdir” diyen Op. Dr. Bülent Cihantimur, bu şekliyle Örümcek Ağı Kremi’nin Türkiye’de en pahalı ve en etkili içeriklerle oluşturulmasına rağmen, bu sınıflandırmada en ucuz krem olduğunu da vurguladı.

Uzak doğu cildine önem veriyor

Konuşmasında Uzak Doğu kadınlarından örnekler veren Cihantimur şunları söyledi: Çin, Japonya gibi Uzak Doğu ülkelerindeki kadınlar özellikle krem kullanımına son derece önem veriyorlar ve dikkat ederseniz, en parlak, canlı ve bakımlı cilt onlarda var. Bu bir tesadüf değil aslında, regl döngüsü başlar başlamaz, anneler kız çocuklarına krem sürmenin önemini anlatıyor. Aynı bilinç ülkemizde de olmalı. Krem sürmek, cildin ihtiyacı olan her şeyi pratik bir şekilde vermektir. Bu sebeple cildinizi bu etkili uygulamadan mahrum bırakmamanızı, krem sürmenizi öneriyorum”.