OĞUZ MEHMET KAPLAN – SARAH RAMBACHER GÖCEK’TE EVLENDİ

oğuz mehmet kaplan, sarah rambacher düğün mayatta haberler

Genç iş adamı Oğuz Mehmet Kaplan , Alman asıllı Sarah Rambacher ile D-Resort Göcek’de gerçekleşen nikah töreninde hayatlarını birleştirdi.

Ankara sosyal yaşamının tanınan isimlerinden Ayşe Kaplan ve merhum Türkay Kaplan’ın oğlu Oğuz Mehmet Kaplan ile Sarah Rambacher’in nikah töreni D-Resort Göcek’de gerçekleşti.

Oğuz Kaplan ve Sarah Rambacher, geçtiğimiz  yıl başlayan beraberliklerini iskelede gerçekleşen nikah töreni ile resmiyete döktü. 3 ay önce aile arasında gerçekleşen bir törenle nişanlanan genç çift, 70 kişilik seçkin bir davetli listesine sahip bir yaz düğünü ile evlendi. Çift için özel hazırlanan iskelede gerçekleşen nikah töreni kokteyl ile başladı. Düğünde baştan aşağı pastel tonların kullanılması dikkat çekti. Süslemeler için de aynı tonlarda güllerin kullanıldı. Beyazlar ve gümüşlerle donatılmış olan ortam, davetlilerin beğenisini topladı. Gün batımında kıyılan nikahta yine çiceklerle harika bir ambiyas yaratıldı. Nikahta Hakan Çetinkaya ve Namık Atalay nikah şahitliği yaptı.  Damat Oğuz Kaplan’ın, nikah memurunun elinden mikrofonu alarak yüksek sesle “Evet” demesi eğlenceli anların yaşanmasına sebep oldu. Sarah Rambacher’in zarif gelinliği Yolan Cris imzası taşırken, Oğuz Kaplan’ın damatlık tercihi Corneliani’den yana oldu. Breeze Restoran’da düğün yemeği ile devam eden gecede çiçeği burnunda çiftin yaptığı tango davetlilerden büyük alkış aldı. Damat Oğuz Kaplan’ın yakın arkadaşı Oğuz Diriöz bu özel gün için yaptığı konuşmada şunları söyledi. “Biz hep Oğuz ne zaman evlenecek diye düşünüyorduk ta ki kader karşısına Sarah’ı çıkarana kadar. Sarah’ı tanıdığımız günden beri ikinizin daha uyumlu eğlenceli olduğunuzu gördük. Umarım hep bugünki gibi mutlu olursunuz.” Davetliler gecede çektikleri video ve fotoğraflarla bu özel günü ölümsüzleştirdi. Yeni evli çift ile aile, akrabalar ve yakın aile dostlarından oluşan davetliler nikah merasimi sonrası yemek yedi. Ardından Q-Lunch’da sabahın ilk ışıklarına kadar süren after parti ile eğlendi.

BALAYI YELKENLİDE

Düğün sonrası yelkenci olan Sarah Rambacher ve Oğuz Kaplan çifti kendilerinin kullanacağı yelkenliyle 2 hafta sürecek Bozburun-Datça güzergahında mavi tura çıktı.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6