İYİLİK DOLU ALIŞVERİŞE ÜNLÜLER İLGİ GÖSTERDİ

Kanyon AVM’de gerçekleşen Garage Sale etkinliğine ünlü isimler katıldı. Abu Issa Holding tarafından düzenlenen etkinlik Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) yararına düzenlendi.Kanyon AVM’de gerçekleşen Garage Sale etkinliğine ünlü isimler katıldı.

Abu Issa Holding tarafından düzenlenen etkinlik Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) yararına düzenlendi.

Etkinlikte Abu Issa Holding Türkiye Genel Müdürü Müge Yılmaz Tahtacı ev sahipliği yaptı.

Rüya Büyüktetik, DJ Funky ‘C’, Özlem Avcıoğlu, Audiosoup, Civilking, Murat Bür, Özlem Süer gibi sahnede yer alan ünlüler de katılımcılara unutulmaz anlar yaşattı.

Garage Sale şenliğine yardım sever moda tutkunları kadar Burcu Esmersoy, Pınar Altuğ, Sitare Kalyoncuoğlu, Mert Vidinli, Aslı Şen, Ayşe Tolga, Dilara Koçak, Aylin Yılmaz, Mert Aslan, Pelin Kaya, Özge Peker, Bianca Somer Türkmen, Elvan Tığlıoğlu, Gül Erçetingöz, Cansen Yeni, Sedef Çalarkan, Ayşe Özyılmazel gibi ünlüler de ilgi gösterdi.

Abu Issa Holding, bünyesinde bulunan Aigner, Mosafer ve Cole Haan markaları ile Kanyon’da gerçekleştirdiği TOG Garage Sale etkinliği kapsamında hem Türkiye’ye gelişini kutladı, hem de Toplum Gönüllüsü gençler yararına içinde iyilik saklı bir alışveriş deneyimi yaşattı.

Sayfalar: 1 2 3 4 5