NÜKHET DURU, SILA İLE DÜET YAPACAK

 Nukhet Duru Ankara Gordion Avm’de  “Beni Nukhet Duru Sanıyorlar” Nükhet Duru Ankara Gordion Avm’de  “Beni Nükhet Duru Sanıyorlar” isimli kabare show’u ile sevenleriyle buluştu.

Beni Nükhet Duru Sanıyorlar projesiyle ilgili açıklama yapan sanatçı yeni projelerinden bahsetti. Zamana meydan okuyan sanatçı yakın zamanda Sıla ile düet yapacaklarını müjdeledi; “ Mavi Düşler single’ım da Kaan Sekban’la düet yaptık, genç enerjiye bayılıyorum. Sırada kıpır kıpır bir yaz şarkısı, ardından nefis bir balad şeklinde single çalışmalarım ve Türk Pop müziğinde çığır açan Sıla ile düet projemiz olacak.  Yaz boyunca Bodrum’da sahne alacağım. 1 yıl içinde 12 kg verdim. Bu yaz benim yaz’ım olacak” diye konuştu.

Okan Bayülgen bizi çok çalıştırıyor

“Beni NükhetDuru Sanıyorlar Kabaresinin finalini Gordion Avm’de yaptık. Eylülde “Ee Nerede Kalmıştık?” Adıyla yeniden devam edeceğiz. Yeni bir projemiz var Okan Bayülgen yönetmenliğini yapıyor. Projenin adı Gazino Dev Kadro. Nursel Köse ve 2 yeni isimde bizimle yer alacak. Dansçılar olacak. Hepimizin fikirleriyle şahane bir gazino konsepti yaratıyoruz. Okan Bayülgen bizi çok çalıştırıyor” dedi.