NEFES TERAPiSTi SiBEL ACEMYAN ’DAN ÖZEL ETKiNLiK

mayatta-sibel acemyan nefes terapisi wyndham ankara

Nefes Terapisti Sibel Acemyan Wyndham Ankara Otel’de bir etkinlik gerçekleştirdi. Acemyan, etkinliğe katılanlar için özel bir terapi düzenledi.

Terapi öncesi bazı telkinlerde bulunan Sibel Hanım’ın vurguladığı cümleler şöyle; “Hayatta bir şeylerden ödün vermeden başka bir şey olmaz. Farkındalığımız yüksek olmalı. Bir şey olmuyorsa olmaması gerektiği için olmuyordur. Farkındalık yüksek ise her şeyi yapabilirsiniz. Beyin %70 olumsuz düşünmeye programlıdır. Olumsuz düşündüğün zaman ‘her şey’ yolunda deyin. ‘Sakin Ol’ çok önemli bir söylemdir. Her şeye pozitif bakmak çok önemlidir. Pozitif hayal kurup kendimizi Tanrıya teslim etmeliyiz. İyi veya kötü yaşam deneyimlerimizi paylaşmak, karşımızdakinin bizim yaşam enerjimizden beslenmesine sebep olur.” Nefes Terapisti Sibel Acemyan bu telkinlerin ardından terapisine başladı. Nefes alışımızı kontrol ederek fiziksel ve ruhsal yaşantımızı üst düzeye çıkarmaya yardımcı olan terapi sonunda, katılımcılar hislerini paylaştı.

mayatta-sibel acemyan nefes terapisi wyndham ankara

Nefes Terapisti Sibel Acemyan Ankara’da gerçekleştirdiği etkinlikte, aralarında doktor, mimar ve işinsanlarının da bulunduğu çok sayıda katılımcı ile nesef terapisi gerçekleştirdi. Nefes terapisi etkinliğine katılanlar Sibel Acemyan’ın teknikleriyle yaklaşık yarım saat etkileşimde bulundular.

Nefes Terapisti  Acemyan Ankara’da gerçekleştirdiği etkinlikte, aralarında doktor, mimar ve işinsanlarının da bulunduğu çok sayıda katılımcı ile nesef terapisi gerçekleştirdi. Nefes terapisi etkinliğine katılanlar Sibel Acemyan’ın teknikleriyle yaklaşık yarım saat etkileşimde bulundular.

Nefes Terapisti Acemyan Ankara’da gerçekleştirdiği etkinlikte, aralarında doktor, mimar ve işinsanlarının da bulunduğu çok sayıda katılımcı ile nesef terapisi gerçekleştirdi. Nefes terapisi etkinliğine katılanlar Sibel Acemyan’ın teknikleriyle yaklaşık yarım saat etkileşimde bulundular.

Acemyan Ankara’da gerçekleştirdiği etkinlikte, aralarında doktor, mimar ve işinsanlarının da bulunduğu çok sayıda katılımcı ile nesef terapisi gerçekleştirdi. Nefes terapisi etkinliğine katılanlar Nefes Terapisti Sibel Acemyan’ın teknikleriyle yaklaşık yarım saat etkileşimde bulundular.

Nefes Terapisti Sibel Hanım Ankara’da gerçekleştirdiği etkinlikte, aralarında doktor, mimar ve işinsanlarının da bulunduğu çok sayıda katılımcı ile nesef terapisi gerçekleştirdi. Acemyan’ın düzenlediği nefes terapisi etkinliğine katılanlar Sibel Acemyan’ın teknikleriyle yaklaşık yarım saat etkileşimde bulundular.

Terapist Sibel Hanım Ankara’da gerçekleştirdiği etkinlikte, aralarında doktor, mimar ve işinsanlarının da bulunduğu çok sayıda katılımcı ile nesef terapisi gerçekleştirdi. Nefes terapisi etkinliğine katılanlar SibelAcemyan’ın teknikleriyle yaklaşık yarım saat etkileşimde bulundular.