MUSTAFA KÖKSALAN – iPEK KARAOĞLU ÇiFTi EVLENDi

Mustafa Köksalan ile İpek Karaoğlu’nun düğünü iş ve siyaset dünyasının tanınan isimlerini biraraya getirdi. Eski Ankara Milletvekili İrfan Köksalan-Zeynep Köksalan çiftinin oğlu Mustafa ile İşadamı Cemal Karaoğlu–Bahar Karaoğlu çiftinin kızı İpek hayatlarını birleştirdi. Cemiyet hayatının önde gelen isimlerinin de katıldığı düğün daveti Sheraton Ankara Oteli’nde gerçekleşti. 2 yıl önce tanışan ve geçtiğimiz yaz nişanlanan Mustafa Köksalan ile İpek Karaoğlu’nun düğün davetinde aile büyükleri konuklarını balo salonunun girişinde karşıladı. Aile üyeleri konuklarıyla yakından ilgilendi.

SİYASET VE İŞ DÜNYASININ ÜNLÜ İSİMLERİ DÜĞÜNE KATILDI

Eski Bakanlardan Hüsamettin Cindoruk, Cavit Çağlar ve Nejat Arseven’in yanı sıra Gözde-Aytek Şavkan, Figen Çarmıklı, Sibel Helvacıoğlu, Ali-Füsun Şener, Erol-Mine Üçer ve Erhan-Neşe Boysanoğlu düğünde dikkat çeken isimler arasında yer aldı.

Kokteylin ardından konuklar balo salonunda yerlerini aldı. Mustafa Köksalan ve İpek Karaoğlu da son hazırlıklarını tamamladıktan sonra nikah masasındaki yerlerini aldı. Çiftin şahitliklerini yapmak üzere Cavit Çağlar, Hüsamettin Cindoruk ve Begüm Karaoğlu nikah masasına davet edildi. Mustafa Köksalan ve İpek Karaoğlu, “evet”lerin ardından; şahitlerin ve konukların da onayıyla hayatlarını birleştiren imzayı attı. Nikah töreninin ardından yeni evli çift konukların tebriklerini kabul etti. İlk danslarını eden Mustafa-İpek Köksalan, gece yarısına kadar konuklarıyla eğlendi. Köksalan ve Karaoğlu ailelerinin düğünü eğlence dolu görüntülerle hafızalarda yer etti.

İpek Karaoğlu, Mustafa Köksalan

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17