GENÇ GiRiŞiM YÖNETiŞiM ÜYELERİ YENİ YILI KUTLADI

Genç Girişim Yönetişim Derneği’nin (GGY) üyeleri 2017’nin gelişini baloyla kutladı. Sheraton Otel’deki kutlamaya dernek üyeleri tam kadro katılarak 2016’ya veda ederken, yeni bir yıla da ‘merhaba’ dedi. Geceye çok sayıda iş adamının yanı sıra sosyal yaşamın tanınan simaları da katıldı. GGYD Başkanı Nezih Allıoğlu gecede ev sahipliği yaptı. Linet’in sahne aldığı yılbaşı balosu eğlenceli görüntülere sahne oldu.

“ÇALIŞMAYI VE ÜRETMEYİ SÜRDÜRECEĞİZ”

Genç Girişim Yönetişim Derneği üyelerinin eşleriyle katıldığı gece kokteyl ile başladı. Davetliler bol bol fotoğraf çektirip sosyal medya hesaplarından paylaşarak bu geceyi ölümsüzleştirdi. Konukların yerlerini almalarının ardından Dernek Başkanı Nezih Allıoğlu bir konuşma yaptı. Allıoğlu, “2016 yılında arkamıza baktığımızda hepimizde derin izler bıraktı. Dernek içi klasikleşen etkinliklerin yanı sıra yerli-yabancı kurum ve kuruluşlarla kurduğumuz diyaloglar bizi her geçen gün güçlendiriyor. Daha çok iş için, üyelerinin ekonomik ve sosyal yaşamlarına daha çok dokunmak için, memleket meselelerine çok da takılıp kalmadan çalışmayı ve üretmeyi sürdüreceğiz” diye konuştu. 

“YENİ YILDAN UMUTLUYUZ”

Geçen Mayıs ayında 13’üncü yıllarını kutladıklarını ifade eden Allıoğlu, “Bir kent derneği değil, ulusal bir sivil toplum kuruluşu haline geldik. Biz derneğimizde böylesine güzel çalışmalar yaparken ne yazık ki ülkemiz cumhuriyet döneminin en zor günlerini geçirmektedir. Terör olayları malesef gündemimizden düşmüyor. Yaşananlardan milletçe büyük acı duyuyoruz. Terörün asıl hedefi insanları sindirmek, korkutmak ve evlerinden çıkamaz hale getirmek. Biz buna asla izin vermeyeceğiz. Hem acımızı yaşayacağız hem de hayatımıza devam edeceğiz. Yeni yıldan umutluyuz” dedi.

Sayfalar: 1 2 3