MEYRA PALACE – SARAYLILARIN NEŞE-İ MUHABBETİ

Meyra Palace Başkent’in en yeni otellerinden biri. Meyra Palace Başkent’in en yeni otellerinden biri. Tarzı kentin diğer 5 yıldızlı otellerinden çok ama çok farklı.

Bir Osmanlı Sarayı gibi dekore edilen otel, konuklarını adeta zaman içerisinde görkemli bir yolculuğa çıkarıyor.

Saray dekorasyonu, çok ciddi bir emek harcanarak, bütün detaylara kadar hassasiyetle uygulanmış.  SPA merkezindeki Türk hamamı, havuz ve sauna gibi sayısız seçenekleri ise konuklara kendisini ‘sultan’ gibi hissettiriyor.

Meyra Palas ’ın restoranları dünya mutfaklarının buluşma noktası gibi. Pazar günleri 10:30–15:00 arası muhteşem çeşitliliği ve sunumu ile Açıkbüfe Brunch’ı ile bunun da ötesinde, kuş bakışı Ankara manzarası sunan 15. kattaki teraslı restoran her hafta Cumartesi akşamları misafirlerini fasıl eşliğinde Osmanlı ve Türk mutfağının en seçkin lezzetleriyle ağırlıyor. Sofrada,fırında ördekten bıldırcınlı piruhiye, dana yanağından kaz ciğerine kadar ‘yok yok’.

meyra palas otel ankara-sef murat hayran (2)Meyra Palace ’ın lezzet garantisi ise Ankara’nın en ünlü Şef Aşçılarından Murat Hayran. Hayran’ın yönetimindeki mutfak her gün sabah kahvaltısından akşam yemeğine, düğünlerden resepsiyonlara kadar yüzlerce çeşit lezzeti özenle hazırlayıp konuklarına sunuyor.

Meyra Palace’ın dikkat çeken bir özelliği de maksimum lezzet – minimum fiyat politikasını uygulaması. Sofrada sunulan üst düzey kalite ile uygulanan fiyatlar

kıyaslandığında,  konukları ziyadesiyle mutlu edecek bir tablo ortaya çıkıyor.

Fasıl gecesinde mezeleri, ara sıcakları, ana yemek ve tatlılarıyla set menü limitsiz aslan sütü eşliğinde 90 TL.

MEYRA PALACE: Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi No : 55 Balgat

Telefon: 266 25 00