MERT ASLAN adL”Night Zoom Styled By Mert Aslan’’ KOLEKSİYONUNU TANITTI

MERT ASLAN adL”Night Zoom Styled By Mert Aslan’’ tanıtım Pera Palace Hotel-23.04.2018Moda editörü ve Stil Danışmanı Mert Aslan Ege’de geçen çocukluğunun izlerini yeni koleksiyonuna yansıttı.

‘‘Marakeş sokaklarından ve Ege’de geçen çocukluğumdan kalan yaşam izlerinin etkileriyle hazırladığı koleksiyonu “bugüne kadarki en renkli koleksiyonum. Bol çiçekli, bol desenli ve renkli tasarımlarla bahara merhaba. İlk günkü heyecanımızı katlayarak yaşadığım koleksiyonuma ilgi gösteren ve gelen tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum ne mutlu bana’’ diyerek anlattı. Koleksiyon tanıtımı için renkli bir gösteri hazırlandı. Pera Palace Hotel’de düzenlenen tanıtıma cemiyet hayatının tanınan yüzler katıldı.

Aslan’ın iz bırakan anılarından ilham alarak adL için stilize ettiği adL‘‘Night Zoom Styled By Mert Aslan’’ 2018 İlkbahar-Yaz koleksiyonu, 68 kuşağının özgür tavrını, yaz akşamlarının neşesini, Akdeniz’ in ateşli cazibesini mercek altına alıyor.

adL Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Tasarım Direktörü Zehra Işık‘‘ Güzel ve iyi hisset mottosuyla yola çıktığımız adL‘‘Night Zoom Styled By Mert Aslan’’ koleksiyonu farklı duygular uyandıran yenilikçi kombinleri ve stiliyle bu İlkbahar-Yaz vazgeçilmez şıklık, neşe vadediyor. Güneşin enerjisini hissettiğimiz bugünlerde Aslan’ın stil keşifi rehberiniz olmak için sizlerle…’’ dedi.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6