MAGAZiN GAZETECiLERi DERNEĞi “YAZA MERHABA” DEDİ

Magazin Gazetecileri Derneği (MGD) yaza merhaba partisi - rixos premium göcek - Fettah TaminceMagazine katkı sunan medya profesyonelleri ve yazarlarının tek çatı altında birleştiği sivil toplum kuruluşu Magazin Gazetecileri Derneği ;

Turkuaz rengi serin suları ve birbirinden muhteşem büyüklü küçüklü dünyaca ünlü koylarıyla tanınan Göcek’te yaz mevsiminin gelişini kutladı.

Magazin gazetecileri ile birlikte, oyuncular Elif Ece Uzun, Aslıhan Güner ve Mert Kılıç, ses sanatçıları, Zeynep Mansur, Aylin Coşkun, Burcu Güneş ve Yeşim Salkım ve de Demet Şener gibi ünlü isimlerin de katıldığı “Yaza Merhaba” partisi kapsamında konuklar keyifli bir hafta sonu geçirdiler.

Rixos Premium Hotel’deki etkinliğin ilk akşamı, Rixos Hotels Yönetim Kurulu Başkanı Fettah Tamince ve Magazin Gazetecileri Derneği Yönetim Kurulunun ev sahipliğinde gerçekleşen ve günün ilk ışıklarına kadar devam eden “Yaza Merhaba” partisinde, Oben Budak’ın muhteşem DJ performansı eşliğinde Aylin Coşkun, Burcu Güneş, Yeşim Salkım ve Zeynep Mansur söyledikleri şarkılarla geceye renk kattı. Konuk sanatçılar sahnede şarkıları birlikte söylediler.

Gecede bir de pasta sürprizi vardı.

Oyuncu Mert Kılıç ile şarkıcı Zeynep Mansur kendileri için hazırlanan sürpriz pastaları sahnede kestiler, Kılıç’ı ilk olarak eşi Aslıhan Güner kutladı.

Dünya mutfağından seçmelerin sunulduğu restoranları, eşsiz konfor ve üst düzey kaliteli anlayışı ile renkli dünyanın neferlerini ağırlayan ağırlayan Rixos Premium Göcek’teki “Yaza Merhaba” etkinliğinde; tüm hafta sonu çeşitli DJ performansları sergilenirken, düzenlenen partiler ile konuklar kış mevsiminin yorgunluğunu atarak “yaza merhaba” dediler.

Etkinliğin finalinde MGD yönetiminden yapılan açıklamada, bu etkinliğin bundan sonra da tekrarlanacağı ifade edildi.

Yeşim Salkım, Aylin Coşkun, Zeynep Mansur, Demet Şener

Yeşim Salkım, Aylin Coşkun, Zeynep Mansur, Demet Şener