LEYLA ERDOĞAN İLE TEK SEANSTA GERİYE DÖNÜŞ !

Ameliyatsız yüz germe , Ale's Güzellik, Leyla ErdoğanAnkara’da güzellik ve bakım denildiği zaman ilk akla gelen isimlerden birisi Leyla Erdoğan olur.

Ale’s Güzellik Merkezi ile hizmet veren Leyla Erdoğan ile Amerika’da çok tercih edilen, ameliyatsız, acısız ve ağrısız yüz germe uygulamalarını konuştuk.

Leyla Erdoğan: Her yaştan kadının en büyük uğraşı güzellik ve bakım. Her kadın genç ve güzel görünmek ister. Teknolojinin son zamanlarda ilerlemesi artık günümüzde kadınlarımızı operasyonlara gerek kalmadan genç ve güzel gösterebiliyor. Amerika’da çok tercih edilen, ameliyatsız, acısız ve ağrısız yöntemlerden biri olan yüz germe uygulamalarını Ale’s Güzellik Merkezi’nde gerçekleştiriyoruz.

Öncelikle ilk sorumuz neden bu teknolojiye yatırım yapma kararı aldınız?

Türkiye’de kadınlarımızın şartları belli, Çalışan kadın, Doğuran Kadın, Bakan Kadın, Yetiştiren Kadın, yani tüm yükler Türk kadının omuzlarında diyebiliriz. Hal böyle olunca en çok yıpranan ve yıpratılan da kadın oluyor. Yılların kadınlarımıza armağan ettiği cilt kırışıklarını, bizde bu teknoloji ile yok etme kararı alarak bu teknolojiye yatırım yapma kararı aldık.

ameliyatsız yüz germe , ale's güzellik merkezi, leyla erdoğan, mayatta

Tek seansta yüz germe işleminden biraz bahseder misiniz?

Yüz cildine, yüksek yoğunluklu odaklanmış ses dalgaları gönderen cihazımız cildin 2 milimetreden başlayarak 5 milimetreye kadar çıkabilen derin dokularda kolajen üretiminin tetiklenmesine dayanan cilt gençleştirme yöntemidir. Cerrahisiz yüz germe işlemi olan teknoloji ile zamanın ve yer çekiminin ciltte yarattığı gevşeme ve sarkmalar onarılarak tekrar eski hale dönüştürülür. Sonrasında işlem gören cilt onarım sürecine giriyor ve yeni kolajenler üretiyor. Uygulama yapıldıktan 3 veya 4 ay sonra ideal görünümüne ulaşıyor. Ayrıca tek bir uygulamada elde edilen sonuç bir buçuk iki yıl boyunca da cildi bozmadan koruyor.

Uygulaması nasıl yapılıyor?

Bu teknolojinin en güzel yanı anestesezi ve ameliyata gerek duymadan acısız bir şekilde yapılabilmesidir. Kişiye uygun değerler cihaza girilerek uygulanıyor. Bu cihazla odaklanmış ses dalgaları kullanılarak cildin, 3-4,5 mm gibi istenilen derinlikteki noktalarında ve diğer yöntemlerle ulaşılamayacak derinliklerde, kontrollü küçük ısı noktaları oluşturularak cildin gerginliğini sağlayan yapılar (kollajen ve elastin) tekrar yapılanmaları için tetikleyerek uygulanıyor. Uygulama gayet basit ve pratiktir işlemden sonra hayatınıza kaldığınız yerden devam edebilmenize de olanak sağlıyor.

Tek Seans yeterli oluyor mu?

Evet. Tek seans yeterli oluyor. Tek seans olarak uygulanan bu yöntemle ortalama 3 aylık bir süreçte, yenileme ve sıkılaşma etkisi sağlanmaktadır.

Bu uygulamanın yan etkileri var mı ?

Uygulamamız sonrasında ciltte yanık, leke, herhangi bir yan etki oluşmaz. Bazı kişilerde uygulama sonrası kızarıklık oluşsa da bu durum birkaç saat sonra normale dönmektedir.

Son olarak bu uygulamayı yaptırmak isteyenler size nasıl ulaşabilir?

Merkezimiz Tunalı Hilmi Caddesi No: 84/13 Kavaklıdere Çankaya ANKARA ‘dır.

0 (312) 426 83 13 telefon santralimizden de randevu alabilirler.

Web Adresi: www.leylaerdogan.com