LEXUS OTOMOBiLLERi ANKARA’DA TANITILDI

Lexus Otomobillerinin tanıtımı için Ankara’da bir davet düzenlendi.

Lexus Otomobilleri nin tanıtımı için Ankara’da bir davet düzenlendi.

Dünyaca ünlü lüks araç markası Lexus, Armada AVM’de açtığı showroom için JW Marriott Otel’deki Sky Vue’de şık bir davet düzenledi. İş ve cemiyet hayatının önde gelen simalarının katılımıyla gerçekleşen davete, Flapper Swing Orkestrası müzikleri ile renk kattı.

Premium segmente bambaşka bir bakış açısı getiren ve Omotenashi (Japon misafirperverlik ruhu) felsefesiyle otomobillerini tasarlayan ve hizmet veren markanın JW Marriott Otel’de düzenlediği davette, markayı yakından tanıma fırsatı bulan konuklar, Lexus’un birbirinden özel modelleri ile ilgili satış temsilcilerinden bilgi aldı.

Zenginlik bağırır ama servet fısıldar

Lexus Türkiye yöneticilerinin hazır bulunduğu lansmanda Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO Ali Haydar Bozkurt konuşma yaptı. Bozkurt konuşmasında ”Lexus Otomobilleri çok konuşuluyor, daha da çok konuşulacak. İstanbul’dan sonra Ankara’da da olmamız gerekiyordu ve nitekim Ankara’nın en gözde mekanlarından birinde hizmet vermeye başladık. Amerika’da yaşayanlar, Amerika’da bir dönem bulunanlar varsa çok iyi bilirler; Lexus kullanmak bir ayrıcalıktır. Lexus segmentinde çok büyük avantajlarla Türkiye’de. Yani bugün bir Lexus kullandığınızda Türkiye’nin yaklaşık 60 noktasında rahatlıkla hizmet alabiliyorsunuz. Buna benzer bir bayi ve hizmet ağı, lüks segmentteki hiçbir markada bulunmamaktadır. Lexus ile ilgili çok sevdiğim ve markayı çok iyi tanımladığını düşündüğüm bir İngiliz atasözü var. ”Zenginlik bağırır ama servet fısıldar.” Lüks de Lexus’ta böyle duruyor. Bağırmıyor adeta fısıldıyor. Tahmin ediyorum ki önümüzdeki dönemde sizler de trafikte daha fazla Lexus marka araç göreceksiniz. Lexus, test edildiğinde kendisine aşık eden bir markadır. Lexus sadece bir otomobil değil, aynı zamanda bir yaşam tarzıdır” dedi.

Repertualarından D. Reinhardt besteleri ve 1920-30’ların caz standartlarına yer veren Flapper Swing, davetililere keyifli anlar yaşattı.

Lansmanın ilerleyen saatlerinde konuklar eğlenceli bir yarışmaya katıldı. Mavi, kırmızı ve beyaz olmak üzere üç gruba ayrılan davetliler, gece için hazırlanan puzzle’ın parçalarını birleştirmek için yarıştı. Puzzle’ı ilk tamamlayan takıma Lexus araç alımında geçerli 10 bin € değerinde indirim çekinin verildiği keyifli aktivitenin kazananı ise mavi takım oldu.