LEXUS ANKARA ’DA İLK SHOWROOMUNU AÇTI

Lexus Ankara Showroom'u açıldı.

Lexus Türkiye Direktörü Selim Okutur

Lexus Ankara Showroom’u açıldı. Türkiye pazarına geçtiğimiz yıl giriş yapan Japon Otomobil markası Lexus , Ankara’daki ilk showroom’unu açtı.

Armada AVM’deki açılış için bir kokteyl düzenlendi. Açılış kokteylinde Lexus Türkiye Direktörü Selim Okutur’un yanı sıra markanın üst düzey temsilcileri de yer aldı. Lexus kullanıcılarının da hazır bulunduğu açılışta, konuklara otomobilleri test etme fırsatı da sunuldu.

İsteyene 7/24 Satış Hizmeti

Lexus Ankara Showroom’unun açılışında konuşan, Lexus Türkiye Direktörü Selim Okutur marka ile ilgili bilgiler verdi. Okutur; isteyen müşterilerine 7/24 showroom açma sözü verdiklerini söyledi. Okutur Ayrıca; uçakla seyahat eden müşterilerinin otomobillerinin, gideceği şehre transferini gerçekleştirdiklerini ve araçlarını geri alım garantisi verdiklerini de belirtti. Markanın, vergi sisteminden dolayı Türkiye pazarına geç giriş yaptığını da ifade eden Selim Okutur, son 5 yıldır dünyanın en sorunsuz otomobili seçilen Lexus’un teknolojisi, tasarımı ve vizyonerliği ile Türkiye’de çok başarılı olacağına inandığını da sözlerine ekledi.

mayatta.com’u sosyal medyada takip ediniz

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece mayatta.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.