ANGiKAD İŞ HUKUKU KONULARINI ELE ALDI

Ankara Girişimci İş Kadınları Derneği ( ANGiKAD )

Ankara Girişimci İş Kadınları Derneği ( ANGiKAD ) tarafından aylık olarak düzenlenen, ‘Kadın Girişimci Seminerleri’nden sonuncusu gerçekleştirdi. Ocak ayı ‘Kadın Girişimci Semineri’ Pimeks Group binasında, Aysu Yavuz’un ev sahipliğinde yapıldı. ANGİKAD üyelerinin kalabalık bir katılım gösterdiği seminerde; İş Müfettişi ve Hukukçu Hamit Tiryaki konuşmacı olarak yer aldı.

ANGiKAD İşçi-İşveren Hukukunu Ele Aldı

Hamit Tiryaki, iş kadınlarına işçi ile işveren arasındaki bazı hukuki bilgiler verdi. Katılımcı iş kadınlarının dikkatle dinlediği konuşmada; tutanak düzenleme, genel olarak işe iade davası, ibranamenin geçerliliği, bireysel emekliliğe zorunlu katılım ve işbaşı eğitimlerinin genel esasları gibi konular ele alındı. Katılımcıların sorularıyla konuların daha da derinlemesine irdelendiği seminerin sonunda kokteyle geçildi. Aysu Yavuz ve konukları verimli bir seminer gerçekleştirildiğinde hemfikir olarak etkinliğe son noktayı koydu.

mayatta.com’u sosyal medyada takip ediniz

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece mayatta.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.