JAY JAY JOHANSON İLE ROMANTİZM RÜZGARI ESTİ

jayjayjohanson-istanbul-babylonİsveçli şarkıcı ve söz yazarı Jay Jay Johanson Babylon sahnesinde, unutulmaz romantik şarkılarını seslendirdi. Jay-Jay Johanson’a bütün salon eşlik etti. Sanatçı, Türkiye’de büyük beğeni toplayan romantik şarkılarını izleyiciler hep bir ağızdan söyledi. “So Tell The Girls That I’m Back in Town”, “Far Away”, “Believe in Us” ve “Anywhere Anytime” gibi hit olmuş şarkılar sanatçının hayranları tarafından büyük beğeniyle dinlendi. En son 2015 yılında “Opium” isimli albümüyle karşımıza çıkan Jay-Jay Johanson, en sevilen parçalarını ardı ardına seslendirdiği performansıyla, İstanbul’dan rüzgar gibi geçti.

Romantik bir müzik dahisi Jay-Jay Johanson

Müzik kariyerine çok genç yaşlarda başlayan ve yayınladığı her albümde farklı müzik türlerini deneyimleyen Jay-Jay Johanson, oldukça zengin bir repertuvara sahip. Jazzy ve trippy vokalleriyle dikkatleri üzerine çeken Johanson’un yarattığı karanlık ve mistik atmosferin cazibesi, müziğinin sınırlarını genişletebilmesindeki en önemli etkenlerden biri. Farklı sanat projeleriyle de ismini geniş kitlelere duyuran yetenekli müzisyen, 1996’dan bugüne, pek çok başarılı albüme imza attı.

mayatta.com’u sosyal medyada takip ediniz

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece mayatta.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.