IŞIL REÇBER BY DURU DIAMOND’A BAŞKENT’TE LANSMAN

isil recber duru diamond1-ankara-31.05.2016

ışıl Reçber ‘in Duru Diamond için tasarladığı mücevher koleksiyonunun tanıtımı Ankara JW Marriot Otel Skye Vue’de gerçekleşti. Farklı ve şık stiliyle dikkatleri üzerine çeken Reçber’in, pırlanta, elmas, yakut, zümrüt ve safir taşlar kullanarak hazırladığı birbirinden özel 100 tasarımının görücüye çıktığı davete, IşılReçber’in yakın arkadaşı Fatma Semiz, Aylin Özal, Müge Süleymanoğlu, Işıl Barlık ve Fatma Ulusoy gibi birçok isim katıldı.

Büyüleyici tasarımların yer aldığı IşılReçber by Duru Diamond koleksiyonunda, altın üzerine pırlanta, elmas, yakut, zümrüt ve safir taşların kullanılarak yapıldığı parçalar göz kamaştırdı. Şık ve stil sahibi şehir kadınını hayal ederek, hem gündüz hem de gece kullanılabilecek bir koleksiyon hazırladığını belirten Işıl Reçber, mücevher tasarımlarında ”Daha dinamik, daha modern ama farklı bir şehirli kadın yaratmaya çalıştım” dedi.

Etkinlik boyunca konuklarıyla yakından ilgilenen Işıl Hanım, Ankaralı kadınlara tasarımları hakkında bilgi vermeyi de ihmal etmedi.

Tasarım sürecinin bir yıl sürdüğünü belirten IşılReçber, insanların yarattığı farklı tasarımları tanımasından ve gördüklerinde “Bu ışıl Reçber’in tasarımı” demelerinden çok memnun olduğunu söyledi.

Tasarımlarının farklı olması için pembe, beyaz ve sarı altın üzerine, Belçika’dan özel olarak taşlar aldığını belirten Reçber’in IşılReçber by Duru Diamond koleksiyonu mücevher tutkunlarının büyük beğenisini topladı.

mayatta.com facebook sayfamızı takip ediniz. Daha fazla fotoğraf facebook sayfamızda.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8