İŞ VE CEMİYET HAYATI ‘MERHABA YAZ’ PARTİSİNDE BULUŞTU

yaza merhaba - can ortabas-Selda Ortabas-Kenan imirzalioglu-Sinem_Kobal-olea the bar - mayatta-14062023Yaz mevsiminin gelişi renkli davet ve organizasyonlarla karşılanıyor. Düzenlenen etkinliklere ünlü isimler katılıyor.

İstanbul’daki Mandarin Oriental Bosphorus, Olea & The Bar, yaz sezonunu düzenlenen özel bir parti ile açtı. İtalyan mutfağının en seçkin lezzetleri ve özel kokteylleri ile büyük beğeni toplayan mekanın Merhaba Yaz partisine iş, sanat ve cemiyet hayatından seçkin isimler katıldı.

Boğaz’ın eşsiz güzelliğine hâkim mekanda gerçekleştirilen yaza merhaba partisinde iş, sanat ve cemiyet hayatından ünlü isimler biraraya geldi. Kenan İmirzalıoğlu- Sinem Kobal çiftinin yanı sıra Ferruh karakaş, Süleyman Kosif, Süleyman-Ahu Orakçıoğlu çifti, Nazan-Ali Başman çifti, Nesrin Cavadzade, Sarper Saraçoğlu, Sedef Karamehmet, Suzun Sabancı Dinçer, Murat Özvardar, Can Has ve Celal Çapa gibi isimler yaza merhaba partisinde dikkat çeken isimler arasında yer aldı. Katılımcılar boğaz manzarasına eşlik eden DJ’in müzikleriyle keyifli dakikalar geçirdi. Geç saatlere kadar devam eden partide konuklar, birbirinden özel lezzetleri ve kokteylleri deneyimleme şansı buldu.