incek Loft 350. Satışı Kutladı

Akfen İnşaat, incek’te hayata geçirdiği incek Loft projesinin

Akfen İnşaat, incek’te hayata geçirdiği incek Loft projesinin 350 satış rakamına ulaşmasını kutlamak için Çengelhan’da kutlama yemeği düzenledi.

Yemeğe Akfen Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi  Akın, Akfen Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Selim Akın, Akfen Gayrimenkul Geliştirme Genel Müdürü Barış Barçak ile incek Loft satış ve pazarlama ekibi katıldı.

İstanbul LeventLoft’tan sonra Ankara’da incek Loft projesini hayata geçirmenin heyecanı içinde olduklarını belirten Akfen Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi  Akın:  “Ankara’nın yükselen bölgesi  incek’te, bunun gibi oldukça iddialı ve kazançlı bir projeyi hayata geçirmekten mutluluk duyuyoruz. Projeye ilgi beklediğimizin de üstünde.

 

Lansmandan itibaren 10 gün gibi kısa bir sürede projenin üçte birine yakını satıldı. Aslında bu yemek 100. satış için planlanmıştı ancak iş yoğunluğundan bir süre ertelemek zorunda kaldık, düzenleme fırsatı bulduğumuzda çoktan üçüncü dalyayı aşmıştık, bugün 350. satışımızı kutluyoruz. Tüm incekLoftekibini yürekten kutluyor, tüm Ankaralılara da projemize gösterdikleri anlamlı ilgiden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Akfen İnşaat güvencesi ve uluslararası ödüllere sahip Tabanlıoğlu Mimarlık imzasıyla hayata geçirilen, “incek Loft”, başkent Ankara’nın yeni cazibe merkezi İncek’in en büyük konut projesi. Yüksek Evler, Ankara Evleri ve Teras Evler’den oluşan incek Loft’ta  1135 konut yer alıyor.