HAYATA YENiDEN BAK PROJESi’NE RENKLİ LANSMAN

Hayata Yeniden Bak projesi lansmani-mayatta-06102023
Hayata Yeniden Bak projesi İstanbul sanat ve cemiyet hayatından ünlü isimleri biraraya getirdi. “1 Dakika Bakar Mısınız?” mesajıyla meme kanserinde erken teşhisin öneminin vurgulandığı projenin lansmanına Arzu Kunt, Zeynep Yılmaz, Serap Korkmaz Arslan, Katre Turan, Mihre Mutlu, Eda Güzelcik, İdil Yazar, Mert Vidinli, Merve Özkaynak ve Narod Çetinkaya gibi isimler katıldı.

English Home Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Cennet Melis Uslukılınç, Memorial Sağlık Grubu Pazarlama Direktörü Hümeyra Hevadpal ve Kansersiz Yaşam Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Dida Kaymaz ev sahipliğinde, ünlü televizyon sunucusu Tanem Sivar’ın moderatörlüğünde gerçekleştirilen etkinlikte meme kanserine karşı farkındalık oluşturmak amacıyla çok sayıda ünlü isim biraraya geldi.

Meme kanseri, günümüzde kadın sağlığını tehlikeye atan en önemli sağlık sorunlarının başında geliyor. Bu kapsamda kadınlara karşı sorumluluk bilinciyle hareket eden English Home, Dünya Sağlık Örgütü tarafından Meme Kanseri Farkındalık Ayı olarak belirlenen Ekim ayında Memorial Sağlık Grubu ve Kansersiz Yaşam Derneği’yle birlikte “Hayata Yakından Bak” projesini başlattı. “1 Dakika Bakar Mısınız?” mesajının vurgulandığı projenin detayları özel bir etkinlikle paylaşıldı.