ANKARA COFFEE FESTİVAL KAHVE SEVENLERİ BULUŞTURDU

Ankara Coffee Festival 25092023 mayatta
Ankara Coffee Festival 3 gün boyunca kahve tutkunlarını ağırladı. 22-23-24 Eylül tarihlerinde Bilkent Center’da gerçekleşen festivalde canlı konserler, 20’den fazla seminer ve workshoplar düzenlendi.

Başkentlilerle buluşan Ankara Coffee Festival, birbirinden farklı, kaliteli kahve çeşitleri, workshopları, eğlence etkinlikleri ve konserleri ile 7. kez kahve severler ile buluştu. Kolpa, Cem Belevi ve Bedük’ün konser verdiği festivalde eğlence dolu anlar yaşandı.

festivalin son gününde Bilkent Center’ın 25. Yılına özel sahnede pasta kesimi ve kutlaması da gerçekleşti.  Pasta kesimi öncesi konuşan Bilkent Center AVM Müdürü Esat Aydın şunları söyledi: “Sanata ve sanatçıya ziyaretçilerimizin sosyal ihtiyaçlarına değer vererek bu günlere geldik. Bu vesile ile başta siz değerli ziyaretçilerimiz olmak üzere emeği geçenlere teşekkür ediyoruz” dedi.

Kahve festivalinin son gününe Bedük damgası 

Festivalin son gününde; Taner Cankut Yıldırım ile ‘Nescafe ile Lezzetli Mocktailler’, Atilla Narin-Koray Erdoğdu ile Türk Kahvesi Atlası,İmza Günü-Geleneksel ve Modern Türk Kahvesinin Tat ve Demleme Farkları, Mert Tüzün ile Kahvenin Tadlarını Algılayabilmek ve Koku Duyusu Üzerine Deneysel Bir Workshop ve Kahveci Müco ile Türk Kahvesi Üzerine Farklı Reçeteler Deneyimle! Uygulamalı Olarak Melamet, Yandırma, Soğuk Salep Yapımı ve Tadımı gibi katılımcılar pek çok workshopa katılma imkanı buldu. Katılımcılara kahve ve müzik keyfini bir arada sunan Ankara Coffee Festival’in Kolpa ve Cem Belevi’den sonraki kapanış konuğu ise Bedük oldu. Kendine has tarzı ile dikkatleri üzerine çeken Bedük sevilen şarkılarını katılımcılar ile hep bir ağızdan seslendirdi.