HARVEY NiCHOLS YENİ MAĞAZASIYLA ANKARA’DA

harvey nichols ankarada defileHarvey Nichols ’un yeni mağazasının açılışı şık bir davetle yapıldı.

Kentpark AVM’den Next Level AVM’ye taşınan mağazanın açılışında Demet Sabancı Çetindoğan ev sahipliği yaptı. CHP Milletvekili Sinan Aygün ve eşi Mine Aygün, Sibel Helvacıoğlu, Aysel Akçay ve Aylin Erbilgin gibi seçkin isimlerin katıldığı açılış davetinde, Harvey Nichols’da satılan ünlü markaların 2014-2015 sonbahar-kış koleksiyonlarından seçme ürünler de defileyle tanıtıldı. Defilede kıyafetleri, Tülin Şahin ve Merve Büyüksaraç’ın da aralarında bulunduğu mankenler taşıdı. Takı tasarımcısı Nida Bulut’un tasarımları da kombinlerle birlikte sunuldu.

SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ

Davette Demet Sabancı Çetindoğan’ın Yürütme Kurulu Başkanı olduğu, Yaratıcı Çocuklar Derneği yararına bir sosyal sorumluluk projesi başlatıldı. Tasarımcı İrem Yıldırım tarafından tasarlanan tişörtler satın alınarak bu projeye katkı sağlanabiliyor.

AYRILIK İDDİALARINA CEVAP

Haklarında ayrılıyorlar iddiaları ortaya atılan CHP Ankara Milletvekili Sinan Aygün ve eşi Mine Aygün de, davete katıldı. El ele mağazaya gelen Aygün çifti, ayrılık iddialarını gülünç bulduklarını belirtti. Sinan ve Mine Aygün, Demet Sabancı Çetindoğan’la da bir süre sohbet etti. 

Sayfalar: 1 2 3