GENÇ iŞADAMLARı 25. YILI EBRU GÜNDEŞ’LE KUTLADI

← →

Ankara Genç işadamları Derneği (ANGİAD), kuruluşunun 25. yılını düzenlenen gece ile kutladı. JW Marriott Otel’de düzenlenen geceye ANGİAD 13. Dönem Başkanı Emre Altındağ ve yönetim kurulu üyeleri ev sahipliği yaptı. Yaklaşık 800 üyesi bulunan derneğin gecesine, ANGİAD üyelerinin tamamına yakını katıldı. Şehit aileleri ve Halepli’ler yararına düzenlenen gecede Ebru Gündeş sahne aldı.

ANGİAD Başkanı Emre Altındağ gecenin açılış konuşmasını yaptı. Altındağ: ANGİAD’ın 800 üyesiyle binlerce kişiye istihdam sağlayan bir dernek olduğunu ve Ankara’nın yanısıra Türkiye ekonomisine, sosyal ve kültürel yaşamına katkıda bulunduğunu aktardı. Altındağ, Türkiye’nin şu an birlik, beraberlik ve kardeşlik ruhuna daha çok ihtiyaç duyduğunu dile getirirken, geceden elde edilen gelirin şehit aileleri ve Halep vatandaşları için kullanılacağını söyledi.

OSMANLI VE CUMHURİYET DÖNEMİ DEFİLESİ

ANGİAD’a katılan yeni üyelere ve geceye katkıda bulunanlara teşekkür plaketleri verildi. Kutlama gecesinde, eski dönem başkanlar da konuşmalar yaptı. Eski ve yeni başkanlar ile üyeler, 10. Yıl Marşı eşliğinde 25. yıl pastasını kesti. Gece Osmanlı ve Cumhuriyet dönemi kıyafetlerinin sunulduğu defile ile devam etti. Gecenin finalini ise sevilen şarkıcı Ebru Gündeş yaptı. Gündeş, şarkılarıyla ANGİAD üyelerine keyifli bir gece yaşattı. Genç iş adamları, Gündeş’in şarkılarına danslarıyla eşlik etti.

← →