“FASHIONIST NİŞANTAŞI” ÜNLÜ İSİMLERİ BULUŞTURDU

fashionist nisantasi parti- mayatta haberler -emre erturk - bennu gerede - 19.09.2018Fashionİst Nişantaşı adlı parti moda dünyasının ünlülerini buluşturdu.

Modanın kalbinin attığı Mercedes Benz Fashion Week, birçok tasarımcı ve moda ikonunu İstanbul’a taşıdı.

Ses getiren defilelerin gerçekleştirildiği Fashion Week’in Fashionİst Nişantaşı isimli kapanış partisi ise, ilk sayısı Ekim ayında yayımlanacak olan Nişantaşı Mecmua tarafından gerçekleştirildi. Derginin gecesine Bennu Gerede, Atıl Kutoğlu, Zeynel Abidin, Fatoş Sarıgül, Hamiyet Akpınar, Esen – Hakan Bıçakçı, Seden Eyüboğlu, Selda Saygılı, Tuğba Peksayar, Gülgün Çavuşoğlu, Uğur Güven, Dilek Özdemir, Vera Seva, Banu Bölen, Özlem Oktay, Ebru Kalkancı, Elif Akyol, Ebru Kohen, Eda Süneydik, Gretha Amran, Mia-İbrahim Karaman, Emre Ertürk, Sedef Çalarkan, Osman Gürsoy, Seden Mestan, Sinem Sal, Cankat Kalyoncu, Emin Can Akbulut, Alkım Çetin, Ayşe Önen, Seben Koçibey, Pınar Tuncegil, Ayşegül Çoruhlu, İrem Güreli, Aykut Tarakçıoğlu, Banu Aksoy Tarakçıoğlu, Selçuk Erdem, Feride Çetin, Güzide Arslan gibi moda, sanat ve iş dünyasından isimlerin katılımıyla Frankie’de gerçekleşti.

Ünlü oyuncu Feride Çetin’in, Murat Menteş’in Antika Titanik romanından bir bölüm okuduğu ve ünlü çizer ve mizahçı Rewhat Arslan’ın küçük bir stand-up gösterisiyle renklenen gecede Nişantaşı Mecmua’nın ortaklarından Dündar Hızal “Nişantaşı Mecmua olarak Mercedes Benz Fashion Week’in kapanış partisine ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyuyoruz. Avenue Montaigne Fransa için, Knightbridge İngiltere için, Via Spiga İtalya için ne ise, Nişantaşı da Türkiye için aynı niteliği taşıyor. Bu sebeple bu partiyi de Nişantaşı’nda gerçekleştirmeyi tercih ettik. İstanbul kent kültürünü simgeleyen Nişantaşı, Nişantaşı Mecmua ile Türkiye’nin ve dünyanın gündemine farklı renkleriyle geliyor” dedi.

Sayfalar: 1 2 3