ENDONEZYA MODASI ANKARA’DA TANITILDI

endonezya modasi ankarada tanitildi-mayatta
Endonezya’nın Ankara Büyükelçiliği, Endonezya modasını Türkiye’de tanıtmak için etkinlik düzenledi. ‘Endonezya ile Tanışma’ isimli etkinlik düzenledi. 7 farklı moda markasının tasarımları elçilikte düzenlenen defile ile görücüye çıktı. 

Etkinliğin ev sahipliğini Büyükelçi Lalu Muhammad Iqbal ve eşi Sonya Agathia üstlendi. Etkinlik kapsamında iki gün defile düzenlendi. Büyükelçi Iqbal, “Bu etkinlik aracılığıyla, iki Müslüman ülkenin kalplerini her zamankinden daha yakın bir şekilde birleştirmeyi hedefliyoruz” dedi. Igbal, yaklaşık 3 yıldır Ankara’da görev yaptığını, bu süre boyunca birlikte çalışma imkanı bulduğu herkesin son derece sıcak kanlı ve misafirperver bir yaklaşım sergilediğini belirtti. Büyükelçi, düzenledikleri ‘Endonezya ile Tanışma’ isimli etkinlikte ülkesinin moda alanındaki yaratıcılık ve kalitesini gösterme fırsatı bulduklarını aktardı. 

Defilede Elzatta, Wearing Klamby, Jawhara Syari, Tethuna, Medina Zein, Restu Pratiwi ve Hwan Eco Ethnic markalarının koleksiyonları görücüye çıktı. Geleneksel ve modern tasarımların sergilendiği defile büyük ilgi gördü. 

Sayfalar: 1 2 3