EMRE ERTÜRK ENY & TiNA KOLEKSİYONUNU TANITTI

emre erturk eny&tina tanitim-

Ressam ve Moda Tasarımcısı Emre Erturk , şans ve uğur simgelerinden oluşan tasarımlarını, Tina Jewellery’nin işçiliği ve tecrübesi ile birleştirdi.

İki markanın birleşmesiyle oluşan “ Emre Erturk ENY & Tina ” Limited Edition mücevher koleksiyonunu, Hagia Sofia Mansions Curio Collection by Hilton’un tarihi mekanı Sarnıç Fine Dining Restaurant’ta tanıtıldı. Tanıtım için gerçekleştirilen etkinliğe cemiyetin seçkin isimleri katıldı. Tanıtımda, Emre Erturk ENY & Tina koleksiyonundan; 24 ayar altın, 925K ayar gümüş, pırlanta, siyah pırlanta, konyak pırlanta, safir, yakut ve ametist gibi değerli taşların kullanılarak hazırlandığı fonksiyonel broş/kolye, yüzük, küpe, bilezik gibi temel mücevher parçaları ile Get Lucky See Lucky adlı özel gözlük aksesuarları yer aldı.

Emre Ertürk ‘ten sanatsal şölen. Hepsi bir arada.

Emre Ertürk ‘ün Resim Sergisi içinde yer alan mücevher lansmanında, Ertürk’ün yeni dönem resim çalışmaları, gözlük, çanta ve aksesuar tasarımları eşliğinde sergilendi.

Cemiyet, sanat ve iş dünyasının tanınan isimlerinin katılımıyla gerçekleşen geceye; Esra Kaktüs, Gaye-Fuad Akömer, Fatoş Hataylı, Tina Christa , Esra Moreno, Leyla Sağlıkova , Melis Okay, Hülya -Cem Kalyoncu, Müge Tezman Sırmabıyık, Banu-Evil Maraşlı, Arte Tahir, Serap Tibuk, Beliz Biçaço, Deniz Bahar, Almula Karakan, Sevda Akçüç, Nilgün Dumanlı, Nadin Perahya, Dilek Ertek, Nilgün Esinli, Nalan Aksoy, Linda Kuyumcuyan, Cristine Şenol, Şehnaz, Deniz Tuna, Esra Özbir, Verda Çalan ve Tanju Babacan  katıldı.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9