EDiNBURGH DÜKÜ VE DÜŞESi AÇILIŞA KATILDI

the peninsula london oppening Philip_Kadoorie__Sir_Michael_Kadoorie__Chairman_of_Hongkong_and_Shanghai_Hotels_and_Their_Royal_Highnesses_The_Duke_and_Duchess_of_Edinburgh mayatta 18062024

The Peninsula London Oteli’nin açılışı partisiyle kutlandı. Otelin açılış partisine Edinburgh Dükü Prens Edward ve Düşesi Sophie Rhys-Jones ile aralarında Sophie Turner, Sabrina Elba, Billie Piper, Lady Helen Taylor, Pixie Geldof’un bulunduğu sanat, sinema ve eğlence dünyasının ünlü isimleri katıldı. Dünyanın dört bir yanından gelen 2.500’den fazla konuk, enerjik Çin Aslan Dansı, Londra Filarmoni Orkestrası’nın müziği, dokuz canlı müzik grubu ve ünlü DJ’lerden oluşan bir liste, gurme yiyecek kamyonları ve paha biçilmez klasik arabaların bulunduğu alanda unutulmaz bir eğlence ve olağanüstü misafirperverlik deneyimi yaşadı.

The Hongkong and Shanghai Hotels Yönetim Kurulu Başkanı Sir Michael Kadoorie ailesi ile birlikte Amber Le Bon, Anthea Turner, Bettina Korek, Billie Piper, Conner Ives, Charli Howard, Clara Paget, Didi Stone, Francesca Hayward, Grace Carter, Kelly Hoppen, Yunanistan Kralı Pavlov ve Marie-Chantal Miller, Leydi Helen Taylor, Leydi Penny Mountbatten, Marcellino Sambe, Mark Francis, Natasha Ndlovu, Nick Hendrix, Jessica Ellerby, Oswald Boateng, Paul Forman, Pippa Vosper, Pixie Geldof, Prince Michael of Kent, Princess Alia Al Senussi, Sabrina Elba, Sophie Turner ve Timothy Han’ı ağırladı.

Sir Michael Kadoorie açılış partisinde yaptığı konuşmada duygularını paylaştı. Kadoorie, “Mükemmel yeri bulmak ve bu projeyi hayata geçirmek 35 yıl sürdü. Bu işe dahil olan herkes muazzam bir çaba sarf etti ve açıkçası beklediğimize değdi! Londra’da bir Peninsula Oteli sahibi olma ve işletme hayalimiz gerçeğe dönüştü. The Peninsula London’ın şehirde bir ikon haline gelmesini ve misafirlerimiz tarafından dünyanın en iyi otellerinden biri olarak tanınmasını umuyoruz.” sözleriyle duygu ve düşüncelerini aktardı.

Hyde Park’ın köşesinde yer alan The Peninsula London, kapılarını resmi olarak 12 Eylül 2023 tarihinde açarak hem İngiliz hem de uluslararası konuklardan sıcak bir karşılama aldı. Çatı katındaki restoranı Brooklands by Claude Bosi, açılışından sadece dört ay sonra iki Michelin yıldızı kazanarak lüks ve sofistikeliğin simgesi oldu.

The_Duke_of_Edinburgh Prens Edward mayatta

Edinburgh Dükü Prens Edward