MODACI DUYGU ŞAHİN’DEN ANNELER GÜNÜ HEDİYESİ

duygu sahin no4 (2)

Duygu Şahin Hava Koleksiyonu ile Ankara’da. Anneler Günü’nde annesine özel bir hediye almak isteyen Ankaralılar moda dünyasının genç kuşak başarılı isimlerinden Duygu Şahin tasarımlarını birebir kendisinden satın alma fırsatı yakalayacak.

Desen uzmanı tasarımcı Duygu Şahin 8-11 Mayıs tarihleri arasında No4 Style etkinlikleri kapsamında Ankara’da olacak. Yeni çıkardığı “Hava Koleksiyonu” ile No4’te bulunan Duygu Şahin, başkentlilerle bir araya gelerek stil önerilerinde de bulunacak.

Bir süre önce, No4 Style etkinlikleri kapsamında Duygu Şahin’in Sonbahar/Kış 2013 Koleksiyonu “Toprak Grubu” Ankaralı seçkin kadınlardan tam not almıştı. Bu sezon, Anneler gününe özel olarak Duygu Şahin’in yaz koleksiyonu Hava Grubu 8 Mayıs Perşembe günü moda severlerle No4’te buluşuyor. 11 Mayıs Pazar gününe kadar No4’te yer alacak koleksiyon Anneler gününde No4’te ki Anneler Günü brunch’ına katılan tüm anneler için keyifli bir alışveriş imkanı sunuyor.

Hava Grubu Duygu Şahin’in önceki koleksiyonları Su ve Toprak Grubu serisinin devamı niteliğinde. Martılar, sezon trendi palmiyeler, meyveler ve çiçek formuna girmiş şaşırtıcı canlılar yine Şahin’in özel tasarımı olan desenlere dönüşmüşler. Tatil valizinin vazgeçilmez parçaları olacak kimonolar, elbise gömlekler ve elbiseler koleksiyonun ana parçaları.

Duygu Şahin Hakkında

Boğaziçi Üniversitesi İşletme bölümünü yüksek onur derecesi ile bitirdikten sonra George Washington Universite’sinde uluslararası işletme üzerine dersler aldı. Şahin, Londra Central Saint Martins’den Moda Tasarımı Dijital Baskı Dizayn bölümünü bitirdikten sonra desen tasarımı üzerine yoğunlaştı. Vogue Türkiye dergisi dahil olmak üzere 10 yıldır dergicilik, editörlük, styling sektöründe çalışmaktadır. http://www.duygusahin.com.tr