DR CiHANTiMUR VE EKİBİ 15. YILI KUTLADI

Bülent Cihantimur

Bülent Cihantimur

Dr Cihantimur’un kurduğu Estetik International Sağlık Grubu’nun “15. Yıl Kutlaması” geçtiğimiz gün Ankara’da gerçekleşti.

İş ve siyaset hayatından seçkin davetlilerin de katıldığı resepsiyon, yaklaşan yeni yıl için planlanan organizasyonla birleşerek, unutulmaz bir geceye ve coşkulu bir kutlamaya dönüştü.

Estetik International Sağlık Grubu kuruluşunun 15. Yıl dönümünü Swissotel Ankara’da gerçekleştirilen resepsiyonda kutladı. Gecede açılış konuşmasını yapan Estetik International Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Bülent Cihantimur; hiçbir şeyin tesadüfen olmadığını, çok isteyerek ve hayal ederek Estetik International’ın kurulduğunu dile getirdi. Cihantimur, en başta ülkemiz için nasıl faydalı olabiliriz düşüncesiyle yol aldıklarının da altını çizdi.

Estetik International Sağlık Grubu olarak, kurum bünyesinde geliştirilen yeni teknikler, ameliyatsız ve neştersiz uygulamalar ile hastalara konforlu güzelliğin anahtarını sunduklarını belirten Dr Cihantimur , hastalarının çok daha özgüven sahibi bireyler olarak toplumda yer almalarını amaçladıklarını ve ülkenin ancak yere sımsıkı basan, kendine güvenen insanlarla ileriye gideceğini belirtti.

Bülent Cihantimur konuşmasının sonunda “15 yıldır aynı coşkuyla ve hevesle benimle yol arkadaşlığı yapan tüm iş arkadaşlarıma ve bizlere güvenerek hayallerini paylaşan tüm hastalarımıza teşekkürlerimi sunuyorum.” diyerek alanında profesyonel birikimiyle, kuruma uzun yıllardır hizmet veren çalışanlara teşekkür plaketlerini sundu.

Gecenin devamında, konuklar arasında yapılan yeni yıl çekilişi kapsamında Örümcek Ağı Estetiği ve diğer estetik uygulama hediyelerinin talihlilere takdim edilmesiyle sona erdi.

estetik international 15 yil swissotel ankara